Akumulátorová kosačka HUSQVARNA Aspire™ LC34-P4A s akumulátorom a nabíjačkou
- Novinka

409,90 €
- 6 %
Späť
Ďalší
- Kompletné špecifikácie
- Hodnotenie 0
- Komentáre 0
- Súvisiaci tovar5
Akumulátorová kosačka HUSQVARNA Aspire™ LC34-P4A s akumulátorom a nabíjačkouSkladom384,90 €/ ks312,93 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
Akumulátorová kosačka, ktorá sa ľahko používa, uskladňuje a prenáša.
Husqvarna Aspire™ LC34-P4A je 18 V akumulátorová kosačka na trávu navrhnutá tak, aby čo najviac uľahčila kosenie aj skladovanie. Vďaka svojej nízkej hmotnosti a kompaktnej veľkosti sa ľahko manévruje aj v stiesnených priestoroch a zdvíhacia rukoväť zaručí, že ju budete môcť jednoducho prenášať z prednej do zadnej záhrady. Prevádzka na akumulátor zaistí nízku hladinu hluku, takže viac nebudete rušiť susedov, a rukoväť si môžete nastaviť tak, aby sa vám pracovalo pohodlne. Rovnako ako všetky nástroje radu Husqvarna Aspire™ má elegantný čierny dizajn doplnený oranžovými detailmi, ktoré vás intuitívne navedú ku všetkým interakčným bodom. Po dokosení stačí kosačku na trávu zložiť a uskladniť ju buď vertikálne, alebo ju zavesiť na stenu pomocou dodaného háka. 18 V akumulátorový systém POWER FOR ALL ALLIANCE ponúka flexibilitu a menšie nároky na skladovanie, pretože jednu batériu možno použiť pre viacero nástrojov a značiek záhradného vybavenia.
| Čistý výkon pri prednastavených otáčkach, kW | 0,5 kW |
|---|---|
| Prednastavené otáčky, ot./min | 3 000 ot./min |
| Materiál | |
| Materiál skeletu | ABS plast |
| Materiál diskov | Plast |
| Žacie ústrojenstvo | |
| Metóda(y) kosenia | Zber do koša/BioClip® (mulčovanie) |
| Šírka záberu, cm | 34 cm |
| Súprava BioClip® | Nie je k dispozícii ako príslušenstvo |
| Mulčovacia upchávka BioClip® | Súčasť dodávky |
| Polohy pre nastavenie výšky kosenia | 4 |
| Nastavenie výšky kosenia | Centrálne |
| Výška kosenia, max., mm | 65 mm |
| Výška kosenia, min., mm | 25 mm |
| Hnací systém | |
| Systém pohonu | Bez pojazdu |
| Poháňané kolesá | N/A |
| Rýchlosť dopredu, max., km/h | 0 km/h |
| Rýchlosť dopredu, min., km/h | 0 km/h |
| Vybavenie | |
| Typ zberného koša | Pevná horná časť s tkaninovým vakom |
| Objem zberného koša, litre | 30 l |
| Typ rukoväte | Rovná |
| Možnosti nastavenia výška rukoväte | Teleskopické, plynulé nastavenie |
| Kolesá v ložiskách, predné/zadné | Nie / nie |
| Sklopná rukoväť | Áno |
| Mäkká rukoväť | Áno |
| Bočná nastaviteľná rukoväť | Nie |
| Ovládanie plynu | Nie |
| Rozmery | |
| Priemer kolies, predné, mm | 138,5 mm |
| Priemer kolies, zadné, mm | 158 mm |
| Hmotnosť, kg | 11,8 kg |
| Rázvor náprav, cm | 46,5 cm |
| Hladina zvuku a hluhu | |
| Hladina akustického tlaku pri uchu obsluhy, db(A) | 74 dB(A) |
| Hladina akustického výkonu, meraná, dB(A) | 86 dB(A) |
| Garantovaná hladina akustického výkonu (LWA), db(A) | 87 dB(A) |
| Vibrácie | |
| Vibrácie na rukoväti | 0,5 m/s² |
Tovar zaradený v kategóriách
Potrebujete poradiť?









