Akumulátorová kosačka HUSQVARNA LC 347iVX bez aku a nabíjačky
Späť
Ďalší
Podobné produkty
- Akcia
259 €
/
ks
210,57 €
bez DPH
28 % zľava
259 €
/
ks
210,57 €
bez DPH
Skladom
- Novinka
289,90 €
/
ks
235,69 €
bez DPH
6 % zľava
289,90 €
/
ks
235,69 €
bez DPH
Skladom
- Akcia
299 €
/
ks
243,09 €
bez DPH
25 % zľava
299 €
/
ks
243,09 €
bez DPH
ukončená výroba
- Akcia
369 €
/
ks
300 €
bez DPH
21 % zľava
369 €
/
ks
300 €
bez DPH
do 3 dní
- Akcia
- Novinka
599 €
/
ks
486,99 €
bez DPH
14 % zľava
599 €
/
ks
486,99 €
bez DPH
skladom
- Akcia
599 €
/
ks
486,99 €
bez DPH
599 €
/
ks
486,99 €
bez DPH
do 3 dní
- Akcia
549 €
/
ks
446,34 €
bez DPH
13 % zľava
549 €
/
ks
446,34 €
bez DPH
Skladom
849 €
/
ks
690,24 €
bez DPH
849 €
/
ks
690,24 €
bez DPH
skladom
- Kompletné špecifikácie
- Hodnotenie 0
- Komentáre 0
Akumulátorová kosačka HUSQVARNA LC 347iVX bez aku a nabíjačkySkladom829,90 €/ ks674,72 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
Akumulátorová kosačka HUSQVARNA LC 347iVX bez aku a nabíjačky
Akumulátorová kosačka s vlastným pohonom a ergonomickým dizajnom
Husqvarna LC 347iVX – akumulátorová kosačka na trávu so širším záberom kosenia a dvoma slotmi na akumulátor, ktoré zaručujú dlhší čas prevádzky a efektívnejšie kosenie. Kosačka má vlastný pohon pre menej namáhavé kosenie stredne veľkých trávnikov. LC 347iVX taktiež ponúka príjemné pracovné prostredie s nízkou hladinou hluku. Disponuje ergonomickým dizajnom s intuitívnou klávesnicou a ergonomickou rukoväťou, ako aj pohodlným nastavením výšky kosenia pomocou jednej páky, ktorá ovláda celé žacie ústrojenstvo. Je kompatibilná so všetkými akumulátormi Husqvarna pre väčšiu praktickosť a hospodárnosť. Funkcia pripojenia Bluetooth poskytuje pohodlný prístup k údajom o výrobku a ďalším informáciám a zaručuje efektívnejší servis.
Cena zahŕňa
HUSQVARNA LC 347iVX bez akumulátora a nabíjačky - 967 86 23‑01
Nie je v cene
- Súprava BioClip®
- Mulčovacia upchávka BioClip®
- Model akumulátora
- Typ nabíjačky
Čistý výkon pri prednastavených otáčkach, kW1 | 0,75 kW |
|---|---|
| Prednastavené otáčky, ot./min | 3 000 ot./min |
| Materiál | |
| Materiál skeletu | Kompozit |
| Materiál diskov | Plast |
| Žacie ústrojenstvo | |
| Metóda(y) kosenia | Zber/BioClip®/Zadné vyhadzovanie |
| Šírka záberu, cm | 47 cm |
| Súprava BioClip® | K dispozícii ako príslušenstvo |
| Mulčovacia upchávka BioClip® | Nie |
| Polohy pre nastavenie výšky kosenia | 6 |
| Nastavenie výšky kosenia | Centrálne |
| Výška kosenia, max., mm | 75 mm |
| Výška kosenia, min., mm | 20 mm |
| Hnací systém | |
| Systém pohonu | S vlastným pohonom, variabilná rýchlosť |
| Poháňané kolesá | Zadné |
| Rýchlosť dopredu, max., km/h | 4,5 km/h |
| Rýchlosť dopredu, min., km/h | 3 km/h |
| Vybavenie | |
| Typ zberného koša | Tkanina zachytávajúca nečistoty |
| Objem zberného koša, litre | 55 l |
| Typ rukoväte | Ergonomická |
| Možnosti nastavenia výška rukoväte | 2 možnosti |
| Kolesá v ložiskách, predné/zadné | Áno/áno |
| Sklopná rukoväť | Áno |
| Mäkká rukoväť | Áno |
| Bočná nastaviteľná rukoväť | Nie |
| Ovládanie plynu | Nie |
| Rozmery | |
| Priemer kolies, predné, mm | 170 mm |
| Priemer kolies, zadné, mm | 210 mm |
| Hmotnosť, kg | 26 kg |
| Rázvor náprav, cm | 66,5 cm |
| Hladina zvuku a hluhu | |
| Hladina akustického tlaku pri uchu obsluhy, db(A) | 82 dB(A) |
| Hladina akustického výkonu, meraná, dB(A) | 94 dB(A) |
| Garantovaná hladina akustického výkonu (LWA), db(A) | 95 dB(A) |
| Vibrácie | |
| Vibrácie na rukoväti | 0,42 m/s² |
Tovar zaradený v kategóriách
Potrebujete poradiť?












