Píla motorová HUSQVARNA 120 MARK II
- TOP produkt

- Kompletné špecifikácie
- Hodnotenie 1
- Komentáre 0
- Súvisiaci tovar5
Píla motorová HUSQVARNA 120 MARK IISkladom184,90 €/ ks150,33 € bez DPH
Ľahko ovládateľná všestranná reťazová píla pre neprofesionálne použitie. Vďaka dostatočnému reznému výkonu je píla vhodná pre rezanie palivového dreva, výrub stromov menších priemerov a odvetvovanie.
Vybavená motorom X-Torq® s nízkou úrovňou emisií a systémom Air Injection ™, ktorý udržuje vzduchový filter čistý. Nízka miera spätného nárazu zvyšuje bezpečnosť pri práci s reťazovou pílou.
| Motor | 120, 14" 3/8" H37 SN Číslo výrobku: 967 86 19‑03 |
| Rýchlosť reťaze pri max. výkonu | 16,8 m/s |
|---|---|
| Zdvihový objem valca | 38,2 cm³ |
| Výstupný výkon | 1,4 kW |
| Emisie | |
Emisie výfukových plynov (CO2 EU V) | 957 g/kWh |
| Vybavenie | |
| Odporúčaná dĺžka vodiacej lišty, min. | 35 cm |
| Odporúčaná dĺžka vodiacej lišty, max., cm | 45 cm |
| Rozstup reťaze | 3/8" mini |
| Typ reťaze | H37 |
| Dĺžka vodiacej lišty, cm | 35 cm |
| Dĺžka vodiacej lišty (palce) | 14 palec |
| Rozmery | |
| Hmotnosť (bez rezacieho zariadenia) | 4,85 kg |
| Hladina zvuku a hluhu | |
| Hladina akustického tlaku pri uchu obsluhy, db(A) | 100,7 dB(A) |
| Garantovaná hladina akustického výkonu (LWA), db(A) | 113 dB(A) |
| Vibrácie | |
| Ekvivalentná hladina vibrácií (ahv, eq), predná rukoväť | 2,1 m/s² |
| Ekvivalentná hladina vibrácií (ahv, eq), zadná rukoväť | 2,7 m/s² |
Potrebujete poradiť?









