Vyžínač HUSQVARNA 122C

Späť
Ďalší
- Kompletné špecifikácie
- Hodnotenie 0
- Komentáre 0
Vyžínač HUSQVARNA 122CSkladom206,90 €/ ks168,21 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
Husqvarna 122C je tichý a ľahký vyžínač na trávu pre domáce použitie s funkciami, ktoré uľahčujú jeho používanie, ako napríklad Smart Start®.
| Kapacita | |
| Šírka záberu, cm | 43 cm |
|---|---|
| Rozmery | |
| Hmotnosť (bez rezacieho zariadenia) | 4,4 kg |
| Priemer trubice | 25,4 mm |
| Rozmery výrobku, dĺžka | 151 cm |
| Motor | |
| Výstupný výkon | 0,6 kW |
| Zdvihový objem valca | 21,7 cm³ |
| Maximálne ot./min. výstupného hriadeľa | 10 000 ot./min |
| Objem palivovej nádrže | 12,2 fl oz |
| Objem palivovej nádrže | 0,36 l |
| Vybavenie | |
| Prevodový pomer | 1,1 |
| OEM Popruhy | -- |
| OEM Pílový kotúč | -- |
| OEM Vyžínacia hlava | R25 |
| OEM Trávny nôž | -- |
| Hladina zvuku a hluhu | |
| Garantovaná hladina akustického výkonu (LWA), db(A) | 104 dB(A) |
| Hladina akustického tlaku pri uchu obsluhy, db(A) | 88 dB(A) |
| Vibrácie | |
| Ekvivalentná hladina vibrácií (ahv, eq), predná rukoväť | 5 m/s² |
| Ekvivalentná hladina vibrácií (ahv, eq), zadná rukoväť | 3,6 m/s² |
Potrebujete poradiť?




