Píla motorová HUSQVARNA 135 Mark II
- TOP produkt

- Kompletné špecifikácie
- Hodnotenie 0
- Komentáre 0
- Súvisiaci tovar5
Píla motorová HUSQVARNA 135 Mark IISkladom329,90 €/ ks268,21 € bez DPH
Robustná, spoľahlivá a ľahko ovládateľná píla s vysokým rezným výkonom, určená pre majiteľov domov a záhrad. Perfektná reťazová píla pre príležitostné pílenie na záhrade, prípravu palivového dreva či výrub menších stromov. Rýchlo štartuje a ľahko sa ovláda, a vďaka bočnému napínaniu reťaze je napínanie reťaze rýchle a pohodlné.
| Motor | 135 Mark II, 14" 3/8 S93G SN Číslo výrobku: 967 86 18‑14 |
| Rýchlosť reťaze pri max. výkonu | 16,8 m/s |
|---|---|
| Zdvihový objem valca | 38 cm³ |
| Výstupný výkon | 1,6 kW |
| Emisie | |
Emisie výfukových plynov (CO2 EU V) | 804 g/kWh |
| Vybavenie | |
| Odporúčaná dĺžka vodiacej lišty, min. | 35 cm |
| Odporúčaná dĺžka vodiacej lišty, max., cm | 40 cm |
| Rozstup reťaze | 3/8" mini |
| Typ reťaze | S93G |
| Dĺžka vodiacej lišty, cm | 35 cm |
| Dĺžka vodiacej lišty (palce) | 14 palec |
| Rozmery | |
| Hmotnosť (bez rezacieho zariadenia) | 4,7 kg |
| Hladina zvuku a hluhu | |
| Hladina akustického tlaku pri uchu obsluhy, db(A) | 102 dB(A) |
| Garantovaná hladina akustického výkonu (LWA), db(A) | 116 dB(A) |
| Vibrácie | |
| Ekvivalentná hladina vibrácií (ahv, eq), predná rukoväť | 3,72 m/s² |
| Ekvivalentná hladina vibrácií (ahv, eq), zadná rukoväť | 5,5 m/s² |
Potrebujete poradiť?









