Píla motorová HUSQVARNA 365 X-Torq

1 019 €
- 9 %
Späť
Ďalší
- Kompletné špecifikácie
- Hodnotenie 0
- Komentáre 0
- Súvisiaci tovar12
Píla motorová HUSQVARNA 365 X-TorqSkladom929,90 €/ ks756,02 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
Profesionálna reťaz. píla s objemom motora 71 cm3 a nízkou spotrebou paliva
Husqvarna 365 je reťazová píla pre typické profesionálne využitie. Bola vyvinutá v úzkej spolupráci s profesionálnymi užívateľmi, pracujúcimi v najnáročnejších podmienkach. Nízka hmotnosť a vysoký výkon v kombinácii s robustným motorom z nej robia mimoriadne univerzálnu pílu vhodnú pre širokú škálu prác. Vybavená motorom X-Torq®, šetrným k životnému prostrediu vďaka nízkej spotrebe paliva a veľmi nízkej hladine výfukových plynov.
| Motor | 365, 18" - 3/8" - H42, XTORQ Číslo výrobku: 966 42 83‑18 |
| Rýchlosť reťaze pri max. výkonu | 22,7 m/s |
|---|---|
| Zdvihový objem valca | 70,7 cm³ |
| Výstupný výkon | 3,6 kW |
| Emisie | |
Emisie výfukových plynov (CO2 EU V) | 747 g/kWh |
| Vybavenie | |
| Odporúčaná dĺžka vodiacej lišty, min. | 40 cm |
| Odporúčaná dĺžka vodiacej lišty, max., cm | 70 cm |
| Rozstup reťaze | 3/8" |
| Typ reťaze | H42 |
| Dĺžka vodiacej lišty, cm | 45 cm |
| Dĺžka vodiacej lišty (palce) | 18 palec |
| Rozmery | |
| Hmotnosť (bez rezacieho zariadenia) | 6,4 kg |
| Hladina zvuku a hluhu | |
| Hladina akustického tlaku pri uchu obsluhy, db(A) | 110 dB(A) |
| Garantovaná hladina akustického výkonu (LWA), db(A) | 119 dB(A) |
| Vibrácie | |
| Ekvivalentná hladina vibrácií (ahv, eq), predná rukoväť | 5,7 m/s² |
| Ekvivalentná hladina vibrácií (ahv, eq), zadná rukoväť | 8 m/s² |
Tovar zaradený v kategóriách
Potrebujete poradiť?
















