Píla motorová HUSQVARNA 372 XP® X-TORQ

Späť
Ďalší
- Kompletné špecifikácie
- Hodnotenie 0
- Komentáre 0
- Súvisiaci tovar10
Píla motorová HUSQVARNA 372 XP® X-TORQNie je skladom1 129,90 €/ ks918,62 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
Prof. reťaz. píla s obj. mot. 71 cm3 navrhnutá do veľmi nároč. podmienok
Skutočne profesionálna reťazová píla vo vyššej strednej triede skonštruovaná pre veľmi náročné práce. Je vybavená motorom X-TORQ s nízkou spotrebou paliva a nízkymi emisiami výfukových plynov. Kľuková skriňa a vlastný kľukový hriadeľ sú navrhnuté pre výnimočne ťažkú prevádzku, karburátor je vybavený tlmením vibrácií. Vďaka tomu môže píla pracovať s veľkým zaťažením aj pri vysokých rýchlostiach. Reťazová píla sa vyznačuje nízkou hmotnosťou, vysokým výkonom, rýchlym rozbehom a flexibilnou prevádzkou.
| Motor | 372XP, 18" - SN - 3/8" - H42 - CE, XTORQ Číslo výrobku: 965 96 81‑18 |
| Rýchlosť reťaze pri max. výkonu | 22,7 m/s |
|---|---|
| Zdvihový objem valca | 70,7 cm³ |
| Výstupný výkon | 4,1 kW |
| Emisie | |
Emisie výfukových plynov (CO2 EU V) | 742 g/kWh |
| Vybavenie | |
| Odporúčaná dĺžka vodiacej lišty, min. | 40 cm |
| Odporúčaná dĺžka vodiacej lišty, max., cm | 70 cm |
| Rozstup reťaze | 3/8" |
| Typ reťaze | C85 |
| Dĺžka vodiacej lišty, cm | 45 cm |
| Dĺžka vodiacej lišty (palce) | 18 palec |
| Rozmery | |
| Hmotnosť (bez rezacieho zariadenia) | 6,6 kg |
| Hladina zvuku a hluhu | |
| Hladina akustického tlaku pri uchu obsluhy, db(A) | 110 dB(A) |
| Garantovaná hladina akustického výkonu (LWA), db(A) | 119 dB(A) |
| Vibrácie | |
| Ekvivalentná hladina vibrácií (ahv, eq), predná rukoväť | 5,7 m/s² |
| Ekvivalentná hladina vibrácií (ahv, eq), zadná rukoväť | 8 m/s² |
Tovar zaradený v kategóriách
Potrebujete poradiť?














