Píla motorová HUSQVARNA 435

- Kompletné špecifikácie
- Hodnotenie 0
- Komentáre 0
Píla motorová HUSQVARNA 435do 3 dní499,90 €/ ks406,42 € bez DPH
Ľahká a výkonná motorová píla druhej generácie pre všestranné použitie. Ideálna pre ľudí, ktorí hľadajú pílu s neobyčajne ľahkým štartom a obsluhou. Ľahko sa štartuje aj pri pomalšom zatiahnutí za štartovaciu šnúru, má výklopné viečka nádrží. Motor X-Torq® zaručuje nižšiu spotrebu paliva a znížené emisie. Vybavená STOP vypínačom s automatickým návratom do pohotovostnej polohy pre ľahšie štartovanie.
| Motor | Reťazová píla 435, 15" .325", H30, SN, 44µ Číslo výrobku: 970 55 97‑35 |
| Rýchlosť reťaze pri max. výkonu | 17,3 m/s |
|---|---|
| Zdvihový objem valca | 40,9 cm³ |
| Výstupný výkon | 1,6 kW |
| Emisie | |
Emisie výfukových plynov (CO2 EU V) | 813 g/kWh |
| Vybavenie | |
| Odporúčaná dĺžka vodiacej lišty, min. | 33 cm |
| Odporúčaná dĺžka vodiacej lišty, max., cm | 45 cm |
| Rozstup reťaze | .325" |
| Typ reťaze | H30 |
| Dĺžka vodiacej lišty, cm | 38 cm |
| Dĺžka vodiacej lišty (palce) | 15 palec |
| Rozmery | |
| Hmotnosť (bez rezacieho zariadenia) | 4,2 kg |
| Hladina zvuku a hluhu | |
| Hladina akustického tlaku pri uchu obsluhy, db(A) | 102 dB(A) |
| Garantovaná hladina akustického výkonu (LWA), db(A) | 114 dB(A) |
| Vibrácie | |
| Ekvivalentná hladina vibrácií (ahv, eq), predná rukoväť | 3,8 m/s² |
| Ekvivalentná hladina vibrácií (ahv, eq), zadná rukoväť | 4,2 m/s² |
Potrebujete poradiť?




