Píla motorová HUSQVARNA 440

- Kompletné špecifikácie
- Hodnotenie 0
- Komentáre 0
Píla motorová HUSQVARNA 440Skladom554,90 €/ ks451,14 € bez DPH
Ľahká a výkonná píla druhej generácie na všestranné použitie je ideálna pre tých, ktorí hľadajú ľahko ovládateľnú pílu, ktorú možno veľmi ľahko naštartovať. Ľahko sa štartuje aj pri pomalšom zatiahnutí za štartovaciu šnúru, má výklopná viečka nádrží. Poháňaná motorom X-Torq® s nižšou spotrebou paliva a zníženou hladinou emisií. Je vybavená systémom Smart Start®, palivovým čerpadlom a funkciou automatického vrátenia spínača z polohy STOP do pohotovostnej polohy pre ľahké štartovanie.
| Motor | 440 II, 15" .325", H30, SN, 44µ Číslo výrobku: 970 56 00‑35 |
| Rýchlosť reťaze pri max. výkonu | 17,3 m/s |
|---|---|
| Zdvihový objem valca | 40,9 cm³ |
| Výstupný výkon | 1,8 kW |
| Emisie | |
Emisie výfukových plynov (CO2 EU V) | 813 g/kWh |
| Vybavenie | |
| Odporúčaná dĺžka vodiacej lišty, min. | 33 cm |
| Odporúčaná dĺžka vodiacej lišty, max., cm | 45 cm |
| Rozstup reťaze | .325" |
| Typ reťaze | H30 |
| Dĺžka vodiacej lišty, cm | 38 cm |
| Dĺžka vodiacej lišty (palce) | 15 palec |
| Rozmery | |
| Hmotnosť (bez rezacieho zariadenia) | 4,4 kg |
| Hladina zvuku a hluhu | |
| Hladina akustického tlaku pri uchu obsluhy, db(A) | 102 dB(A) |
| Garantovaná hladina akustického výkonu (LWA), db(A) | 114 dB(A) |
| Vibrácie | |
| Ekvivalentná hladina vibrácií (ahv, eq), predná rukoväť | 3,8 m/s² |
| Ekvivalentná hladina vibrácií (ahv, eq), zadná rukoväť | 4,2 m/s² |
Potrebujete poradiť?




