Píla motorová HUSQVARNA 450
- TOP produkt

- Kompletné špecifikácie
- Hodnotenie 0
- Komentáre 0
Píla motorová HUSQVARNA 450Skladom659,90 €/ ks536,50 € bez DPH
Výkonná reťazová píla druhé generácie pre všestranné použitie. Ideálna pre ľudí, ktorí dokážu oceniť profesionálnu kvalitu píly. Ľahko sa štartuje aj pri pomalšom zatiahnutí za štartovaciu šnúru, má výklopné viečka nádrží. Motor X-Torq® zaručuje nižšiu spotrebu paliva a znížené emisie. STOP vypínač s automatickým návratom do pohotovostnej polohy a priehľadná palivová nádrž zabezpečujú pohodlnejšiu a jednoduchšiu obsluhu. Tento model je vybavený systémom Smart Start® a palivovým čerpadlom, ktoré zaručujú, že každé štartovanie bude jednoduché.
| Motor | Husqvarna 450, 15" .325", H30, SN, 44µ Číslo výrobku: 970 55 93‑35 |
| Rýchlosť reťaze pri max. výkonu | 17,3 m/s |
|---|---|
| Zdvihový objem valca | 50,2 cm³ |
| Výstupný výkon | 2,4 kW |
| Emisie | |
Emisie výfukových plynov (CO2 EU V) | 742 g/kWh |
| Vybavenie | |
| Odporúčaná dĺžka vodiacej lišty, min. | 33 cm |
| Odporúčaná dĺžka vodiacej lišty, max., cm | 50 cm |
| Rozstup reťaze | .325" |
| Typ reťaze | SP33G |
| Dĺžka vodiacej lišty, cm | 38 cm |
| Dĺžka vodiacej lišty (palce) | 15 palec |
| Rozmery | |
| Hmotnosť (bez rezacieho zariadenia) | 4,9 kg |
| Hladina zvuku a hluhu | |
| Hladina akustického tlaku pri uchu obsluhy, db(A) | 104 dB(A) |
| Garantovaná hladina akustického výkonu (LWA), db(A) | 115 dB(A) |
| Vibrácie | |
| Ekvivalentná hladina vibrácií (ahv, eq), predná rukoväť | 3,1 m/s² |
| Ekvivalentná hladina vibrácií (ahv, eq), zadná rukoväť | 4,9 m/s² |
Potrebujete poradiť?




