Píla motorová HUSQVARNA 545 Mark II

899,90 €
- 9 %
Späť
Ďalší
- Kompletné špecifikácie
- Hodnotenie 0
- Komentáre 0
Píla motorová HUSQVARNA 545 Mark IISkladom819,90 €/ ks666,59 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
Prof. reť. píla s obj. mot. 50 cm3 na rôzne les. práce a starostl. o stromy
Výkonná, odolná a ľahko ovládateľná reťazová píla s výkonom 50 ccm pre výrub stromov, odvetvovanie a skracovanie malých a stredne veľkých stromov. Píla má štíhly dizajn a je vybavená radom inovatívnych funkcií, ktoré zaisťujú efektívnu, spoľahlivú a pohodlnú prevádzku.
| Motor | 545 Mark II, 15" SP33G SN Číslo výrobku: 967 69 06‑35 |
| Rýchlosť reťaze pri max. výkonu | 19,1 m/s |
|---|---|
| Zdvihový objem valca | 50,1 cm³ |
| Výstupný výkon | 2,7 kW |
| Emisie | |
Emisie výfukových plynov (CO2 EU V) | 844 g/kWh |
| Vybavenie | |
| Odporúčaná dĺžka vodiacej lišty, min. | 33 cm |
| Odporúčaná dĺžka vodiacej lišty, max., cm | 50 cm |
| Rozstup reťaze | .325" |
| Typ reťaze | SP33G |
| Dĺžka vodiacej lišty, cm | 38 cm |
| Dĺžka vodiacej lišty (palce) | 15 palec |
| Rozmery | |
| Hmotnosť (bez rezacieho zariadenia) | 5,3 kg |
| Hladina zvuku a hluhu | |
| Hladina akustického tlaku pri uchu obsluhy, db(A) | 106 dB(A) |
| Garantovaná hladina akustického výkonu (LWA), db(A) | 116 dB(A) |
| Vibrácie | |
| Ekvivalentná hladina vibrácií (ahv, eq), predná rukoväť | 3,6 m/s² |
| Ekvivalentná hladina vibrácií (ahv, eq), zadná rukoväť | 4,1 m/s² |
Tovar zaradený v kategóriách
Potrebujete poradiť?




