Píla motorová HUSQVARNA 550 XP® Mark II

979,90 €
- 8 %
Späť
Ďalší
- Kompletné špecifikácie
- Hodnotenie 0
- Komentáre 0
Píla motorová HUSQVARNA 550 XP® Mark IISkladom899,90 €/ ks731,63 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
Reťazová píla pre profesionálne lesnícke práce a profesionálnu starostlivosť o stromy
Výkonná, odolná a ľahko ovládateľná reťazová píla s výkonom 50 ccm pre výrub stromov, odvetvovanie a skracovanie malých a stredne veľkých stromov. Píla má štíhly dizajn a je vybavená radom inovatívnych funkcií, ktoré zaisťujú efektívnu, spoľahlivú a pohodlnú prevádzku.
| Rýchlosť reťaze pri max. výkonu | 19,6 m/s |
|---|---|
| Zdvihový objem valca | 50,1 cm³ |
| Výstupný výkon | 3 kW |
| Emisie | |
Emisie výfukových plynov (CO2 EU V) | 813 g/kWh |
| Vybavenie | |
| Odporúčaná dĺžka vodiacej lišty, min. | 33 cm |
| Odporúčaná dĺžka vodiacej lišty, max., cm | 50 cm |
| Rozstup reťaze | .325" |
| Typ reťaze | SP33G |
| Dĺžka vodiacej lišty, cm | 38 cm |
| Dĺžka vodiacej lišty (palce) | 15 palec |
| Rozmery | |
| Hmotnosť (bez rezacieho zariadenia) | 5,3 kg |
| Hladina zvuku a hluhu | |
| Hladina akustického tlaku pri uchu obsluhy, db(A) | 107 dB(A) |
| Garantovaná hladina akustického výkonu (LWA), db(A) | 117 dB(A) |
| Vibrácie | |
| Ekvivalentná hladina vibrácií (ahv, eq), predná rukoväť | 3,3 m/s² |
| Ekvivalentná hladina vibrácií (ahv, eq), zadná rukoväť | 4,9 m/s² |
Tovar zaradený v kategóriách
Potrebujete poradiť?




