Píla motorová Husqvarna 555

Späť
Ďalší
- Kompletné špecifikácie
- Hodnotenie 0
- Komentáre 0
Píla motorová Husqvarna 555do 3 dní999,90 €/ ks812,93 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
Profesionálna reťazová píla s objemom motora 60 ccm na rôzne lesné práce
Husqvarna 555 je určená pre náročné práce v technických službách, firmách, zaoberajúcich sa údržbou zelene, a pre skúsených majiteľov pozemkov. Píla má dokonalý dizajn a skrýva v sebe surovú silu, ktorá zaisťuje potrebný výkon. Vďaka unikátnej technológii X-Torq® je píla veľmi výkonná pri súčasnom znížení spotreby paliva až o 20 % a znížení emisií výfukových plynov až o 75 %.
| Rýchlosť reťaze pri max. výkonu | 21,3 m/s |
|---|---|
| Zdvihový objem valca | 59,8 cm³ |
| Výstupný výkon | 3,1 kW |
| Emisie | |
Emisie výfukových plynov (CO2 EU V) | 819 g/kWh |
| Vybavenie | |
| Odporúčaná dĺžka vodiacej lišty, min. | 33 cm |
| Odporúčaná dĺžka vodiacej lišty, max., cm | 60 cm |
| Rozstup reťaze | .325" |
| Typ reťaze | S35G |
| Dĺžka vodiacej lišty, cm | 38 cm |
| Dĺžka vodiacej lišty (palce) | 15 palec |
| Rozmery | |
| Hmotnosť (bez rezacieho zariadenia) | 5,9 kg |
| Hladina zvuku a hluhu | |
| Hladina akustického tlaku pri uchu obsluhy, db(A) | 106 dB(A) |
| Garantovaná hladina akustického výkonu (LWA), db(A) | 118 dB(A) |
| Vibrácie | |
| Ekvivalentná hladina vibrácií (ahv, eq), predná rukoväť | 3,2 m/s² |
| Ekvivalentná hladina vibrácií (ahv, eq), zadná rukoväť | 5 m/s² |
Tovar zaradený v kategóriách
Potrebujete poradiť?




