Píla motorová Husqvarna 560 XP®

1 119 €
- 11 %
Späť
Ďalší
- Kompletné špecifikácie
- Hodnotenie 0
- Komentáre 0
Píla motorová Husqvarna 560 XP®Skladom999,90 €/ ks812,93 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
Vysokovýkonná reťazová píla pre profesionálne lesnícke práce
Husqvarna 560XP® je určená pre profesionálnych lesných pracovníkov a skúsených používateľov. Píla sa vyznačuje moderným dizajnom a inovatívnym riešením, ktoré umožňuje pohodlné ovládanie. Vďaka unikátnej technológii X-Torq® je píla veľmi výkonná pri súčasnom znížení spotreby paliva až o 20% a znížení emisií výfukových plynov až o 75%. Technológia RevBoost™ zaisťuje okamžitú vysokú rýchlosť reťaze pre extra účinné odvetvovanie. Vyhrievané rukoväte zvyšujú komfort v chladných a vlhkých podmienkach.
| Rýchlosť reťaze pri max. výkonu | 21,3 m/s |
|---|---|
| Zdvihový objem valca | 59,8 cm³ |
| Výstupný výkon | 3,5 kW |
| Emisie | |
Emisie výfukových plynov (CO2 EU V) | 777 g/kWh |
| Vybavenie | |
| Odporúčaná dĺžka vodiacej lišty, min. | 33 cm |
| Odporúčaná dĺžka vodiacej lišty, max., cm | 50 cm |
| Rozstup reťaze | .325" |
| Typ reťaze | S35G |
| Dĺžka vodiacej lišty, cm | 38 cm |
| Dĺžka vodiacej lišty (palce) | 15 palec |
| Rozmery | |
| Hmotnosť (bez rezacieho zariadenia) | 5,9 kg |
| Hladina zvuku a hluhu | |
| Hladina akustického tlaku pri uchu obsluhy, db(A) | 106 dB(A) |
| Garantovaná hladina akustického výkonu (LWA), db(A) | 118 dB(A) |
| Vibrácie | |
| Ekvivalentná hladina vibrácií (ahv, eq), predná rukoväť | 4,4 m/s² |
| Ekvivalentná hladina vibrácií (ahv, eq), zadná rukoväť | 5,3 m/s² |
Tovar zaradený v kategóriách
Potrebujete poradiť?




