Píla motorová Husqvarna 562 XP® G Mark II
- Akcia

Späť
Ďalší
- Kompletné špecifikácie
- Hodnotenie 0
- Komentáre 0
Píla motorová Husqvarna 562 XP® G Mark IIdo 3 dní1 189,90 €/ ks967,40 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
Vysokovýkonná reťazová píla pre profesionálne lesníctvo
Husqvarna 562 XP ® G Mark II je vysoko výkonná reťazová píla, určená najmä na profesionálne práce v lese. Vysokootáčkový motor X-Torq® poskytuje dostatočný výkon na výrub, odvetvovanie a rezanie tvrdého dreva a veľkých ihličnanov. Štíhly dizajn uľahčuje manipuláciu. Vďaka AutoTune 3.0 s technológiou Simple Start sa táto reťazová píla vždy ľahko štartuje a beží optimálne za všetkých podmienok. Vyhrievané rukoväte zvyšujú pracovný komfort a priľnavosť. Odporúča sa používať s vodiacou lištou s dĺžkou 28" (71,12cm).
| Zdvihový objem valca | 59,8 cm³ |
|---|---|
| Výstupný výkon | 3,5 kW |
| Emisie | |
Emisie výfukových plynov (CO2 EU V) | 778 g/kWh |
| Vybavenie | |
| Odporúčaná dĺžka vodiacej lišty, min. | 38 cm |
| Odporúčaná dĺžka vodiacej lišty, max., cm | 70 cm |
| Rozstup reťaze | 3/8" |
| Typ reťaze | C85 |
| Dĺžka vodiacej lišty, cm | 45 cm |
| Dĺžka vodiacej lišty (palce) | 18 palec |
| Rozmery | |
| Hmotnosť (bez rezacieho zariadenia) | 6,1 kg |
| Hladina zvuku a hluhu | |
| Hladina akustického tlaku pri uchu obsluhy, db(A) | 107 dB(A) |
| Garantovaná hladina akustického výkonu (LWA), db(A) | 118 dB(A) |
| Vibrácie | |
| Ekvivalentná hladina vibrácií (ahv, eq), predná rukoväť | 4 m/s² |
| Ekvivalentná hladina vibrácií (ahv, eq), zadná rukoväť | 4,5 m/s² |
Tovar zaradený v kategóriách
Potrebujete poradiť?




