Píla motorová HUSQVARNA 572 XP®

1 429 €
- 9 %
Späť
Ďalší
- Kompletné špecifikácie
- Hodnotenie 0
- Komentáre 0
Píla motorová HUSQVARNA 572 XP®na dopyt1 299 €/ ks1 056,10 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
Vysokovýkonná prof. reťaz. píla s obj. mot. 71 cm3 na nároč. les. práce
Píla 572XP® s váhou iba 6,6 kg, vybavená silným motorom s výkonom 4,3 kW, vykazuje lepší pomer výkonu a hmotnosti než akákoľvek iná píla značky Husqvarna s podobným objemom valcov a poskytuje o 12% vyšší rezný výkon ako predchádzajúce ekvivalentné modely. Vynikajúce chladenie a vysoko účinná filtrácia pomáhajú udržať stabilne vysoký výkon, zatiaľ čo inteligentný dizajn a jednoduchá obsluha prispievajú k vysokej produktivite, a to aj pri práci s dlhou vodiacou lištou. Píla vybavená technológiami AutoTune™ a Air Injection™, s nízkymi vibráciami je určená pre celodenné používanie.
| Motor | 572XP, 18", s prírubou pre chladenie karburátora Číslo výrobku: 966 73 31‑18 |
| Rýchlosť reťaze pri max. výkonu | 22 m/s |
|---|---|
| Zdvihový objem valca | 70,6 cm³ |
| Výstupný výkon | 4,3 kW |
| Emisie | |
Emisie výfukových plynov (CO2 EU V) | 841 g/kWh |
| Vybavenie | |
| Odporúčaná dĺžka vodiacej lišty, min. | 38 cm |
| Odporúčaná dĺžka vodiacej lišty, max., cm | 70 cm |
| Rozstup reťaze | 3/8" |
| Typ reťaze | C85 |
| Dĺžka vodiacej lišty, cm | 45 cm |
| Dĺžka vodiacej lišty (palce) | 18 palec |
| Rozmery | |
| Hmotnosť (bez rezacieho zariadenia) | 6,6 kg |
| Hladina zvuku a hluhu | |
| Hladina akustického tlaku pri uchu obsluhy, db(A) | 107 dB(A) |
| Garantovaná hladina akustického výkonu (LWA), db(A) | 120 dB(A) |
| Vibrácie | |
| Ekvivalentná hladina vibrácií (ahv, eq), predná rukoväť | 5 m/s² |
| Ekvivalentná hladina vibrácií (ahv, eq), zadná rukoväť | 4,1 m/s² |
Tovar zaradený v kategóriách
Potrebujete poradiť?




