HUSQVARNA AUTOMOWER® 105

- Kompletné špecifikácie
- Hodnotenie 0
- Komentáre 0
- Súvisiaci tovar1
HUSQVARNA AUTOMOWER® 105Skladom819,90 €/ ks666,59 € bez DPH
Kompaktná trojkolesová robotická kosačka pre efektívne kosenie rovných trávnatých plôch. Vhodná pre menšie trávniky s rozlohou do 600 m², zvláda svahy so sklonom do 25 %. Ľahko sa používa a umožňuje osobné nastavenie. Dodáva sa vo farebnom prevedení polárna biela ako voliteľné príslušenstvo.
| Pracovná kapacita | 600 m² |
|---|---|
| Typ ohraničenia | Vodič |
| Maximálny sklon v blízkosti ohraničujúceho vodiča | 15 % |
| Maximálny sklon vo vnútri pracovnej plochy | 25 % |
| Max. aktívny čas | 14 h |
| Systém hľadania | Jeden systém hľadania |
| Následuj navádzací vodič | 1 |
| Systém nabíjania | Automatický |
| Celkové rozmery | |
| Hmotnosť, kg | 6,9 kg |
| Rozmery výrobku, dĺžka | 55 cm |
| Rozmery výrobku, šírka | 39 cm |
| Rozmery výrobku, výška | 25 cm |
| Údaje o výrobku | |
| Farba | Žulová šedá |
| Hladina hluku vnímaná | 65 dB(A) |
| Index ochrany (IP kód) | IPX4 |
| Typ akumulátora | Li-Ion |
| Kapacita akumulátora, Ah | 2,1 Ah |
| Nabíjací prúd (A) | 1,3 A |
| Priemerný čas kosenia na jedno nabitie | 65 min |
| Typická doba nabíjania | 50 min |
| Priemerná mesačná spotreba energie pri maximálnom používaní | 5 kWh |
| Žací systém | |
| Systém kosenia | 3 otočné rezné nože |
| Výška kosenia, max., mm | 50 mm |
| Výška kosenia, min., mm | 20 mm |
| Šírka záberu, cm | 17 cm |
| Nastavenie výšky kosenia | Manuálne |
| Ochranný disk | Áno |
| Obojsmerné otáčanie kosiaceho disku | Áno |
| Ovládanie | |
| Klávesnica | Klávesnica a displej |
| Informačný panel | Monochromatický grafický displej 2,1” |
| Bezdrôtové pripojenie | Nie |
| Riadená aplikáciou | No |
| Integrácia s inteligentnou domácnosťou | Nie |
| Aktualizácia firmvéru | Autorizovaný servis |
| Bezpečnosť | |
| GPS Sledovanie | Nie |
| Geoplot | Nie |
| PIN kód | Áno |
| Alarm | Áno |
| Senzor zdvihnutia | Áno |
| Senzor náklonu | Áno |
| Detekcia objektov | Nie |
Potrebujete poradiť?





