Husqvarna Automower® 320 NERA EPOS

Späť
Ďalší
- Kompletné špecifikácie
- Hodnotenie 0
- Komentáre 0
- Súvisiaci tovar1
Husqvarna Automower® 320 NERA EPOSNie je skladom3 628 €/ ks2 949,59 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
Robotická kosačka bez použitia vodičov pre trávniky do 2200 m²
Robotická kosačka, ktorá vie pracovať v náročnom teréne a trávnikoch s rozlohou do 2200 m². Kosačka Husqvarna Automower® 320 NERA ponúka spoľahlivú prevádzku, robustnú konštrukciu a flexibilné presné kosenie s virtuálnym ohraničením prostredníctvom aplikácie Automower® Connect a súpravy Husqvarna EPOS™ Plug-in, ktorá eliminuje riziko prerušenia vodičov. Vďaka navigácii s pomocou systému GPS je vzor kosenia prispôsobený tak, aby bol výsledok rovnomerný na celom trávniku. Patentovaná voľná predná os zvyšuje manévrovateľnosť a zlepšuje výkon v náročnom teréne na svahoch so sklonom až 50 %. Kosačku môžete tiež integrovať aj do vašej inteligentnej domácnosti, vďaka čomu môžete používať hlasové ovládanie pomocou funkcií Alexa alebo Google Home alebo využívať rutiny IFTTT.
*Pri kúpe modelu kosačky Husqvarna Automower® 320 NERA so súpravou Husqvarna EPOS™ Plug-in vykoná váš miestny predajca povinnú kontrolu záhrady.
*Pri kúpe modelu kosačky Husqvarna Automower® 320 NERA so súpravou Husqvarna EPOS™ Plug-in vykoná váš miestny predajca povinnú kontrolu záhrady.
| Pracovná kapacita | 2 200 m² |
|---|---|
| Typ ohraničenia | Virtuálny |
| Maximálny sklon v blízkosti ohraničujúceho vodiča | 25 % |
| Maximálny sklon vo vnútri pracovnej plochy | 50 % |
| Max. aktívny čas | 24 h |
| Systém hľadania | Navádzací systém EPOS™ |
| Následuj navádzací vodič | Virtuálna prepravná cesta |
| Systém nabíjania | Automatický |
| Celkové rozmery | |
| Hmotnosť, kg | 13,2 kg |
| Rozmery výrobku, dĺžka | 75 cm |
| Rozmery výrobku, šírka | 54 cm |
| Rozmery výrobku, výška | 30 cm |
| Údaje o výrobku | |
| Farba | Šedivá |
| Hladina hluku vnímaná | 58 dB(A) |
| Index ochrany (IP kód) | IPX5 |
| Typ akumulátora | Li-Ion |
| Kapacita akumulátora, Ah | 5 Ah |
| Nabíjací prúd (A) | 2,2 A |
| Priemerný čas kosenia na jedno nabitie | 135 min |
| Typická doba nabíjania | 75 min |
| Priemerná mesačná spotreba energie pri maximálnom používaní | 7 kWh |
| Žací systém | |
| Systém kosenia | 3 otočné rezné nože |
| Výška kosenia, max., mm | 60 mm |
| Výška kosenia, min., mm | 20 mm |
| Šírka záberu, cm | 24 cm |
| Nastavenie výšky kosenia | Elektrické |
| Ochranný disk | Áno |
| Obojsmerné otáčanie kosiaceho disku | Áno |
| Ovládanie | |
| Klávesnica | Otočné koliesko, displej a stavová LED/ apl. |
| Informačný panel | Farebný displej TFT 2,8” QVGA |
| Bezdrôtové pripojenie | Bluetooth®, Wi-Fi |
| Riadená aplikáciou | Automower® Connect |
| Integrácia s inteligentnou domácnosťou | Áno |
| Aktualizácia firmvéru | FOTA |
| Bezpečnosť | |
| GPS Sledovanie | Nie |
| Geoplot | Áno |
| PIN kód | Áno |
| Alarm | Áno |
| Senzor zdvihnutia | Áno |
| Senzor náklonu | Áno |
| Detekcia objektov | Nie |
Tovar zaradený v kategóriách
Potrebujete poradiť?





