Husqvarna Automower® 410XE NERA s Husqvarna EPOS™

Späť
Ďalší
- Kompletné špecifikácie
- Hodnotenie 0
- Komentáre 0
- Súvisiaci tovar1
Husqvarna Automower® 410XE NERA s Husqvarna EPOS™predobjednať3 408,80 €/ ks2 771,38 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
Robotická kosačka s funkciami EdgeCut a vyhýbaním sa predmetom
Husqvarna Automower® 410XE NERA je robotická kosačka na trávu na údržbu trávnikov s rozlohou do 1000 m². Kosačka je vybavená funkciou EdgeCut, ktorá minimalizuje potrebu zastrihávania okrajov trávnika, čím šetrí čas a prácu pri údržbe trávnika. Kosačka 410XE NERA ponúka inštaláciu s bezdrôtovou technológiou Husqvarna EPOS™, s ktorou zažijete úplnú flexibilitu s virtuálnymi hranicami, aké umožňujú satelitné technológie, a to s presnosťou 2–3 cm, a zároveň odpadá riziko poškodenia fyzických vodičov. Vďaka integrovanej funkcii Zone Control si môžete upraviť trávnik podľa svojich potrieb a vytvoriť niekoľko pracovných oblastí s rôznym nastavením prostredníctvom aplikácie Automower® Connect. Rovnako ľahko je možné vytvoriť dočasne zakázané zóny na uchovanie sezónnych divokých kvetov alebo oblastí záhradných projektov. Kosačka detekuje a vyhýba sa objektom, čo zaisťuje presné kosenie a znižuje riziko nárazu a neplánovaných zastavení.
Pomocou aplikácie Automower® Connect môžete svoju kosačku sledovať odkiaľkoľvek na svete a integrovať ju do vašej chytrej domácnosti. Odosielajte príkazy, zobrazujte a zmeňte nastavenie kosačky a prijímajte upozornenia pre úplnú kontrolu nad trávnikom.
Pri nákupe kosačky Husqvarna Automower® 410XE NERA s Husqvarna EPOS™ sa odporúča vykonať kontrolu záhrady predajcom.
Pomocou aplikácie Automower® Connect môžete svoju kosačku sledovať odkiaľkoľvek na svete a integrovať ju do vašej chytrej domácnosti. Odosielajte príkazy, zobrazujte a zmeňte nastavenie kosačky a prijímajte upozornenia pre úplnú kontrolu nad trávnikom.
Pri nákupe kosačky Husqvarna Automower® 410XE NERA s Husqvarna EPOS™ sa odporúča vykonať kontrolu záhrady predajcom.
| Pracovná kapacita | 1 000 m² |
|---|---|
| Typ ohraničenia | Virtuálny |
| Maximálny sklon v blízkosti ohraničujúceho vodiča | 20 % |
| Maximálny sklon vo vnútri pracovnej plochy | 30 % |
| Max. aktívny čas | 17 h |
| Systém hľadania | Navádzací systém EPOS™ |
| Následuj navádzací vodič | Virtuálna prepravná cesta |
| Systém nabíjania | Automatický |
| Celkové rozmery | |
| Hmotnosť, kg | 12,5 kg |
| Rozmery výrobku, dĺžka | 68 cm |
| Rozmery výrobku, šírka | 44 cm |
| Rozmery výrobku, výška | 28 cm |
| Údaje o výrobku | |
| Farba | Šedivá |
| Hladina hluku vnímaná | 60 dB(A) |
| Index ochrany (IP kód) | IPX5 |
| Typ akumulátora | Li-Ion |
| Kapacita akumulátora, Ah | 5 Ah |
| Nabíjací prúd (A) | 2,2 A |
| Priemerný čas kosenia na jedno nabitie | 100 min |
| Typická doba nabíjania | 90 min |
| Priemerná mesačná spotreba energie pri maximálnom používaní | 13 kWh |
| Žací systém | |
| Systém kosenia | 2 kotúče s tromi otočnými žacími nožmi |
| Výška kosenia, max., mm | 55 mm |
| Výška kosenia, min., mm | 20 mm |
| Šírka záberu, cm | 22 cm |
| Nastavenie výšky kosenia | Elektrické |
| Ochranný disk | Áno |
| Obojsmerné otáčanie kosiaceho disku | Áno |
| Ovládanie | |
| Klávesnica | Otočné koliesko, displej a stavová LED/ apl. |
| Informačný panel | Farebný displej TFT 2,8” QVGA |
| Bezdrôtové pripojenie | Bluetooth®, Celulárne, Wi-Fi |
| Riadená aplikáciou | Automower® Connect |
| Integrácia s inteligentnou domácnosťou | Áno |
| Aktualizácia firmvéru | FOTA |
| Bezpečnosť | |
| GPS Sledovanie | Áno |
| Geoplot | Áno |
| PIN kód | Áno |
| Alarm | Áno |
| Senzor zdvihnutia | Áno |
| Senzor náklonu | Áno |
| Detekcia objektov | Radarový snímač |
Tovar zaradený v kategóriách
Potrebujete poradiť?





