Husqvarna Automower® 430X NERA

3 849 €
- 9 %
Späť
Ďalší
- Kompletné špecifikácie
- Hodnotenie 0
- Komentáre 0
Husqvarna Automower® 430X NERASkladom3 499 €/ ks2 844,72 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
Robotická kosačka s obchádzaním prekážok pre trávniky do 3200 m²
Husqvarna Automower® 430X NERA je robotická kosačka na komplexné trávniky s rozlohou do 3200 m². Získajte presné kosenie s virtuálnym ohraničením pomocou aplikácie Automower® Connect a voliteľnej súpravy EPOS™ Plug-in, ktorá eliminuje riziko prerušenia vodičov. Inteligentné funkcie ako napríklad vyhýbanie sa objektom znižujú riziko neplánovaných zastávok a virtuálna mapa vytvorená pomocou systému GPS umožňuje používať riadenie zón Automower®. To vám umožňuje jednoducho riadiť starostlivosť o trávnik prostredníctvom mobilného telefónu, v ktorom viete vytvoriť pracovné oblasti s rôznymi nastaveniami a dočasnými zakázanými zónami. Kosačku 430X NERA môžete tiež integrovať do vašej inteligentnej domácnosti, vďaka čomu môžete používať hlasové ovládanie pomocou funkcií Alexa alebo Google Home alebo využívať rutiny IFTTT.
| Pracovná kapacita | 3 200 m² |
|---|---|
| Typ ohraničenia | Vodič |
| Maximálny sklon v blízkosti ohraničujúceho vodiča | 25 % |
| Maximálny sklon vo vnútri pracovnej plochy | 50 % |
| Max. aktívny čas | 24 h |
| Systém hľadania | Štyri systémy hľadania |
| Následuj navádzací vodič | 2 |
| Systém nabíjania | Automatický |
| Celkové rozmery | |
| Hmotnosť, kg | 14,6 kg |
| Rozmery výrobku, dĺžka | 75 cm |
| Rozmery výrobku, šírka | 54 cm |
| Rozmery výrobku, výška | 28 cm |
| Údaje o výrobku | |
| Farba | Šedivá |
| Hladina hluku vnímaná | 56 dB(A) |
| Index ochrany (IP kód) | IPX5 |
| Typ akumulátora | Li-Ion |
| Kapacita akumulátora, Ah | 5 Ah |
| Nabíjací prúd (A) | 4,2 A |
| Priemerný čas kosenia na jedno nabitie | 100 min |
| Typická doba nabíjania | 40 min |
| Priemerná mesačná spotreba energie pri maximálnom používaní | 10 kWh |
| Žací systém | |
| Systém kosenia | 3 otočné rezné nože |
| Výška kosenia, max., mm | 60 mm |
| Výška kosenia, min., mm | 20 mm |
| Šírka záberu, cm | 24 cm |
| Nastavenie výšky kosenia | Elektrické |
| Ochranný disk | Áno |
| Obojsmerné otáčanie kosiaceho disku | Áno |
| Ovládanie | |
| Klávesnica | Otočné koliesko, displej a stavová LED/ apl. |
| Informačný panel | Farebný displej TFT 2,8” QVGA |
| Bezdrôtové pripojenie | Bluetooth®, Celulárne, Wi-Fi |
| Riadená aplikáciou | Automower® Connect |
| Integrácia s inteligentnou domácnosťou | Áno |
| Aktualizácia firmvéru | FOTA |
| Bezpečnosť | |
| GPS Sledovanie | Áno |
| Geoplot | Áno |
| PIN kód | Áno |
| Alarm | Áno |
| Senzor zdvihnutia | Áno |
| Senzor náklonu | Áno |
| Detekcia objektov | Radarový snímač |
Tovar zaradený v kategóriách
Potrebujete poradiť?




