HUSQVARNA AUTOMOWER® 435X AWD

Späť
Ďalší
- Kompletné špecifikácie
- Hodnotenie 0
- Komentáre 0
- Súvisiaci tovar1
HUSQVARNA AUTOMOWER® 435X AWDSkladom5 369 €/ ks4 365,04 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
Robotická kosačka AWD na strmé trávniky s rozlohou do 3500 m²
Husqvarna Automower® 435X AWD je robotická kosačka s mimoriadnym výkonom na svahoch a schopnosťou pracovať na nerovnom teréne a trávnikoch s rozlohou do 3500 m². Pohon všetkých kolies si poradí so svahmi až do 70 % a kĺbová konštrukcia tela prináša mimoriadnu manévrovateľnosť a trakciu v náročnom teréne a v úzkych priechodoch. Vďaka zabudovanému systému GPS dokáže kosačka vytvoriť virtuálnu mapu trávnika. To umožňuje využívať funkciu riadenia zón Automower®, ktoré môžete jednoducho spravovať prostredníctvom mobilného telefónu a aplikácie Automower® Connect, v ktorej viete vytvoriť pracovné oblasti s rôznymi nastaveniami a dočasnými zakázanými zónami.
| Pracovná kapacita | 3 500 m² |
|---|---|
| Typ ohraničenia | Vodič |
| Maximálny sklon v blízkosti ohraničujúceho vodiča | 50 % |
| Maximálny sklon vo vnútri pracovnej plochy | 70 % |
| Max. aktívny čas | 24 h |
| Systém hľadania | Päť systémov hľadania |
| Následuj navádzací vodič | 3 |
| Systém nabíjania | Automatický |
| Celkové rozmery | |
| Hmotnosť, kg | 17,6 kg |
| Rozmery výrobku, dĺžka | 93 cm |
| Rozmery výrobku, šírka | 55 cm |
| Rozmery výrobku, výška | 29 cm |
| Údaje o výrobku | |
| Farba | Šedivá |
| Hladina hluku vnímaná | 60 dB(A) |
| Index ochrany (IP kód) | IPX4 |
| Typ akumulátora | Li-Ion |
| Kapacita akumulátora, Ah | 8 Ah |
| Nabíjací prúd (A) | 7 A |
| Priemerný čas kosenia na jedno nabitie | 145 min |
| Typická doba nabíjania | 45 min |
| Priemerná mesačná spotreba energie pri maximálnom používaní | 24 kWh |
| Žací systém | |
| Systém kosenia | 3 otočné rezné nože |
| Výška kosenia, max., mm | 70 mm |
| Výška kosenia, min., mm | 30 mm |
| Šírka záberu, cm | 22 cm |
| Nastavenie výšky kosenia | Elektrické |
| Ochranný disk | Áno |
| Obojsmerné otáčanie kosiaceho disku | Áno |
| Ovládanie | |
| Klávesnica | Otočné koliesko, displej a stavová LED/ apl. |
| Informačný panel | Farebný displej TFT 2,8” QVGA |
| Bezdrôtové pripojenie | Bluetooth®, Celulárne |
| Riadená aplikáciou | Automower® Connect |
| Integrácia s inteligentnou domácnosťou | Áno |
| Aktualizácia firmvéru | FOTA |
| Bezpečnosť | |
| GPS Sledovanie | Áno |
| Geoplot | Áno |
| PIN kód | Áno |
| Alarm | Áno |
| Senzor zdvihnutia | Áno |
| Senzor náklonu | Áno |
| Detekcia objektov | Ultrazvukový snímač |
Tovar zaradený v kategóriách
Potrebujete poradiť?





