Husqvarna Automower® 435X AWD NERA

Späť
Ďalší
- Kompletné špecifikácie
- Hodnotenie 0
- Komentáre 0
Husqvarna Automower® 435X AWD NERAna dopyt6 099 €/ ks4 958,54 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
Husqvarna Automower® 435X AWD NERA
Robotická kosačka AWD bez vodičov, ktorá si poradí so strmými svahmi so sklonom až do 70 %
Husqvarna Automower® 435X AWD NERA s technológiou bez vodičov je robotická kosačka s vynikajúcim výkonom na svahoch a schopnosťou zvládať nerovný terén a trávniky s rozlohou až do 3 500 m². Pohon všetkých kolies si poradí so strmými svahmi so sklonom až do 70 %, pričom kĺbová konštrukcia zaisťuje vynikajúcu manévrovateľnosť a trakciu v náročnom teréne a úzkych pasážach. Inštalácia bez fyzických vodičov poskytuje úplnú flexibilitu vďaka presnému virtuálnemu ohraničeniu, ktoré umožňuje satelitná technológia a integrovaná technológia Husqvarna EPOS™.
Upravte trávnik podľa svojich požiadaviek vďaka integrovanej funkcii riadenia zón, ktorá umožňuje vytvoriť viacero pracovných oblastí s rôznymi nastaveniami pomocou aplikácie Automower® Connect. Práve tak môžete jednoducho nastaviť dočasné zakázané zóny, aby ste nepoškodili sezónne kvety alebo iné oblasti záhrady. Kosačka tiež rozpoznáva objekty a vyhýba sa im, čím zabezpečuje presné kosenie a znižuje riziko nárazu a neplánovaného zastavenia.
Funkcia systematického kosenia bude uvedená počas sezóny 2025. Tým sa zvýši pracovná kapacita na 5 000 m² a zároveň to umožní kosačke pracovať v rovnobežných líniách, čím vytvorí vizuálny vzor podľa vášho výberu, ako sú pruhy, šachovnica alebo trojuholníky.
Riešenie bez ohraničujúceho vodiča vyžaduje robotickú kosačku Husqvarna Automower® 305E NERA a modul Husqvarna EPOS™. Ak nemáte pokrytie mobilným signálom na celej ploche trávnika, budete si musieť zakúpiť referenčnú stanicu RS1. Na vytvorenie virtuálnej inštalácie je potrebná aj aplikácia Automower® Connect.
Upravte trávnik podľa svojich požiadaviek vďaka integrovanej funkcii riadenia zón, ktorá umožňuje vytvoriť viacero pracovných oblastí s rôznymi nastaveniami pomocou aplikácie Automower® Connect. Práve tak môžete jednoducho nastaviť dočasné zakázané zóny, aby ste nepoškodili sezónne kvety alebo iné oblasti záhrady. Kosačka tiež rozpoznáva objekty a vyhýba sa im, čím zabezpečuje presné kosenie a znižuje riziko nárazu a neplánovaného zastavenia.
Funkcia systematického kosenia bude uvedená počas sezóny 2025. Tým sa zvýši pracovná kapacita na 5 000 m² a zároveň to umožní kosačke pracovať v rovnobežných líniách, čím vytvorí vizuálny vzor podľa vášho výberu, ako sú pruhy, šachovnica alebo trojuholníky.
Riešenie bez ohraničujúceho vodiča vyžaduje robotickú kosačku Husqvarna Automower® 305E NERA a modul Husqvarna EPOS™. Ak nemáte pokrytie mobilným signálom na celej ploche trávnika, budete si musieť zakúpiť referenčnú stanicu RS1. Na vytvorenie virtuálnej inštalácie je potrebná aj aplikácia Automower® Connect.
V cene
- Nabíjacia stanicaÁno
- Náhradné žacie nože6 ks
- Napájací zdrojÁno
- Nízkonapäťový kábel10 m
Nie je v cene
- Referenčná stanica EPOS™
| Kapacita | |
| Pracovná kapacita | 3 500 m² |
|---|---|
| Pracovná kapacita – nepravidelný spôsob | 3 500 m² |
| Typ ohraničenia | Virtuálny kábel, Fyzický kábel |
| Maximálny sklon v blízkosti ohraničujúceho vodiča | 50 % |
| Maximálny sklon vo vnútri pracovnej plochy | 70 % |
| Max. aktívny čas | 24 h |
| Následuj navádzací vodič | Virtuálna prepravná cesta |
| Systém nabíjania | Automatický |
| Celkové rozmery | |
| Hmotnosť, kg | 18,1 kg |
| Rozmery výrobku, dĺžka | 93 cm |
| Rozmery výrobku, šírka | 55 cm |
| Rozmery výrobku, výška | 33 cm |
| Údaje o výrobku | |
| Farba | Šedivá |
| Hladina hluku vnímaná | 60 dB(A) |
| Index ochrany (IP kód) | IPX4 |
| Typ akumulátora | Li-Ion |
| Kapacita akumulátora, Ah | 8 Ah |
| Nabíjací prúd (A) | 7 A |
| Priemerný čas kosenia na jedno nabitie | 145 min |
| Typická doba nabíjania | 45 min |
| Priemerná mesačná spotreba energie pri maximálnom používaní | 25 kWh |
| Žací systém | |
| Systém kosenia | 3 otočné rezné nože |
| Výška kosenia, max., mm | 70 mm |
| Výška kosenia, min., mm | 30 mm |
| Šírka záberu, cm | 22 cm |
| Nastavenie výšky kosenia | Elektrické |
| Ochranný disk | Áno |
| Obojsmerné otáčanie kosiaceho disku | Áno |
| Ovládanie | |
| Klávesnica | Otočné koliesko, displej a stavová LED/ apl. |
| Informačný panel | Farebný displej TFT 2,8” QVGA |
| Bezdrôtové pripojenie | Bluetooth®, Celulárne |
| Riadená aplikáciou | Automower® Connect |
| Integrácia s inteligentnou domácnosťou | Áno |
| Aktualizácia firmvéru | FOTA |
| Bezpečnosť | |
| GPS Sledovanie | Áno |
| Geoplot | Áno |
| PIN kód | Áno |
| Alarm | Áno |
| Senzor zdvihnutia | Áno |
| Senzor náklonu | Áno |
| Detekcia objektov | Ultrazvukový snímač |
Tovar zaradený v kategóriách
Potrebujete poradiť?





