Husqvarna Automower® Aspire™ R4
- Novinka

Späť
Ďalší
- Kompletné špecifikácie
- Hodnotenie 0
- Komentáre 0
- Súvisiaci tovar1
Husqvarna Automower® Aspire™ R4Nie je skladom859,90 €/ ks699,11 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
400 m²
Pracovná kapacita
25 %
Maximálny sklon vo vnútri pracovnej plochy
Automower® Connect
Riadená aplikáciou
Kompaktná robotická kosačka s aplikáciou pre trávniky do 400 m²
Kompaktná robotická kosačka optimalizovaná na kosenie menších trávnikov a úzkych priechodov. Model Husqvarna Automower® Aspire™ R4 je vybavený ochranou pred mrazom a časovačom podľa počasia, ktoré upravujú kosenie v závislosti od počasia a prinášajú spoľahlivú prevádzku a optimálne výsledky. S aplikáciou Automower® Connect získate nad kosačkou plnú kontrolu a môžete ju riadiť a monitorovať na svojom mobilnom telefóne. Kosačku môžete tiež integrovať aj do vašej inteligentnej domácnosti, vďaka čomu môžete používať hlasové ovládanie pomocou funkcií Alexa alebo Google Home alebo využívať rutiny IFTTT. Kompaktná konštrukcia a priložené háčiky Aspire™ uľahčujú uloženie.
| Pracovná kapacita | 400 m² |
|---|---|
| Typ ohraničenia | Vodič |
| Maximálny sklon v blízkosti ohraničujúceho vodiča | 10 % |
| Maximálny sklon vo vnútri pracovnej plochy | 25 % |
| Max. aktívny čas | 9 h |
| Systém hľadania | Jeden systém hľadania |
| Následuj navádzací vodič | 1 |
| Systém nabíjania | Automatický |
| Celkové rozmery | |
| Hmotnosť, kg | 5,9 kg |
| Rozmery výrobku, dĺžka | 55 cm |
| Rozmery výrobku, šírka | 33 cm |
| Rozmery výrobku, výška | 22 cm |
| Údaje o výrobku | |
| Farba | Šedivá |
| Hladina hluku vnímaná | 59 dB(A) |
| Index ochrany (IP kód) | IPX5 |
| Typ akumulátora | Li-Ion |
| Kapacita akumulátora, Ah | 2 Ah |
| Nabíjací prúd (A) | 1 A |
| Priemerný čas kosenia na jedno nabitie | 70 min |
| Typická doba nabíjania | 75 min |
| Priemerná mesačná spotreba energie pri maximálnom používaní | 3 kWh |
| Žací systém | |
| Systém kosenia | 3 otočné rezné nože |
| Výška kosenia, max., mm | 45 mm |
| Výška kosenia, min., mm | 20 mm |
| Šírka záberu, cm | 16 cm |
| Nastavenie výšky kosenia | Manuálne |
| Ochranný disk | Nie |
| Obojsmerné otáčanie kosiaceho disku | Áno |
| Ovládanie | |
| Klávesnica | Klávesnica/ apl. |
| Informačný panel | Nie |
| Bezdrôtové pripojenie | Bluetooth®, Wi-Fi |
| Riadená aplikáciou | Automower® Connect |
| Integrácia s inteligentnou domácnosťou | Áno |
| Aktualizácia firmvéru | FOTA |
| Bezpečnosť | |
| GPS Sledovanie | Nie |
| Geoplot | Nie |
| PIN kód | Áno |
| Alarm | Nie |
| Senzor zdvihnutia | Áno |
| Senzor náklonu | Áno |
| Detekcia objektov | Nie |
Tovar zaradený v kategóriách
Potrebujete poradiť?





