SNEHOVA FREZA HUSQVARNA ST 124

- Kompletné špecifikácie
- Hodnotenie 0
- Komentáre 0
SNEHOVA FREZA HUSQVARNA ST 124iba osobný odber1 074,90 €/ ks873,90 € bez DPH
Kompaktný a výkonný model ST 124 spoločnosti Husqvarna je ideálny pre odpratávanie snehu z príjazdových ciest a chodníkov. Účinný dvojstupňový systém poskytuje dostatočnú kapacitu odhodu snehu. Jednoduchá manévrovateľnosť, inovatívne diaľkové ovládanie vyhadzovacieho žľabu a výkonný motor s elektrickým štartovaním vám pomôžu poradiť si so snehovou nádielkou oveľa efektívnejšie. Pracovná šírka je 61 cm. Husqvarna ST 124 je určená pre príležitostné odpratávanie všetkých druhov snehu s výškou 10-30 cm.
| Pracovná šírka, cm | 61 cm |
|---|---|
| Motor | |
| Zdvihový objem valca | 212 cm³ |
| Objem palivovej nádrže | 2,2 l |
| Výrobca motora | Husqvarna |
| Čistý výkon pri prednastavených otáčkach, kW | 4,5 kW |
| Prevodovka | |
| Typ prevodu/náhonu | Trecí disk |
| Počet prevodových stupňov vpred | 4 |
| Počet prevodových stupňov vzad | 1 |
| Rozmery | |
| Základný stroj, dĺžka, cm | 133,1 cm |
| Základný stroj, šírka, cm | 60,96 cm |
| Základný stroj, výška, cm | 115,6 cm |
| Hmotnosť, kg | 78,5 kg |
| Hladina zvuku a hluhu | |
| Hladina akustického tlaku pri uchu obsluhy, db(A) | 105 dB(A) |
| Garantovaná hladina akustického výkonu (LWA), db(A) | 98 dB(A) |
Potrebujete poradiť?




