SNEHOVA FREZA HUSQVARNA ST 224

- Kompletné špecifikácie
- Hodnotenie 0
- Komentáre 0
SNEHOVA FREZA HUSQVARNA ST 224iba osobný odber1 739,90 €/ ks1 414,55 € bez DPH
Husqvarna ST 224 je určená pre majiteľov domov, ktorí potrebujú vysoko výkonnú snehovú frézu na odpratávanie snehu zo širokých garážových vjazdov a ciest. Vďaka nastaviteľným klzným lyžinám očistí akýkoľvek typ povrchu. Husqvarna ST 224 je určená na príležitostné odpratávanie všetkých druhov snehu s výškou 15-45 cm.
Výkonný dvojstupňový systém umožňuje odhadzovanie veľkého množstva snehu na veľkú vzdialenosť.
Rukoväť má 4 polohy nastavenia výšky pre pohodlné použitie. Prevodovka s trecím diskom zaisťuje hladkú prevádzku. Vyhrievaná rukoväť, LED svetlá a elektrický štartér uľahčujú prácu aj v náročných klimatických podmienkach.
| Kapacita | ST 224 Číslo výrobku: 970 52 86‑01 |
| Pracovná šírka, cm | 61 cm |
|---|---|
| Emisie | |
Emisie výfukových plynov (CO2 EU V) | 963 g/kWh |
| Motor | |
| Zdvihový objem valca | 212 cm³ |
| Objem palivovej nádrže | 2,6 l |
| Výrobca motora | Husqvarna |
| Čistý výkon pri prednastavených otáčkach, kW | 4,4 kW |
| Prevodovka | |
| Typ prevodu/náhonu | Trecí disk |
| Počet prevodových stupňov vpred | 6 |
| Počet prevodových stupňov vzad | 1 |
| Rozmery | |
| Základný stroj, dĺžka, cm | 148,59 cm |
| Základný stroj, šírka, cm | 60,96 cm |
| Základný stroj, výška, cm | 102,87 cm |
| Hmotnosť, kg | 91,2 kg |
| Hladina zvuku a hluhu | |
| Hladina akustického tlaku pri uchu obsluhy, db(A) | 85 dB(A) |
| Garantovaná hladina akustického výkonu (LWA), db(A) | 105 dB(A) |
Potrebujete poradiť?




