SNEHOVA FREZA HUSQVARNA ST 230

- Kompletné špecifikácie
- Hodnotenie 0
- Komentáre 0
SNEHOVA FREZA HUSQVARNA ST 230iba osobný odber2 399 €/ ks1 950,41 € bez DPH
Husqvarna ST 230 je určená pre majiteľov domov, ktorí potrebujú vysoko výkonnú snehovú frézu na odpratávanie snehu zo širokých garážových vjazdov a ciest. Vďaka nastaviteľným klzným lyžinám očistí akýkoľvek typ povrchu. Husqvarna ST 230 je určená na príležitostné odpratávanie všetkých druhov snehu.
Výkonný dvojstupňový systém umožňuje odhadzovanie veľkého množstva snehu na veľkú vzdialenosť.
Rukoväť má 4 polohy nastavenia výšky pre pohodlné použitie. Prevodovka s trecím diskom, mechanické riadenie a široké pneumatiky zaisťujú mimoriadne hladkú prevádzku.. Vyhrievaná rukoväť, LED svetlá a elektrický štartér uľahčujú prácu aj v náročných klimatických podmienkach.
| Kapacita | ST 230 Číslo výrobku: 970 52 88‑01 |
| Pracovná šírka, cm | 76 cm |
|---|---|
| Emisie | |
Emisie výfukových plynov (CO2 EU V) | 834 g/kWh |
| Motor | |
| Zdvihový objem valca | 301 cm³ |
| Objem palivovej nádrže | 5,5 l |
| Výrobca motora | Husqvarna |
| Čistý výkon pri prednastavených otáčkach, kW | 6,3 kW |
| Prevodovka | |
| Typ prevodu/náhonu | Trecí disk |
| Počet prevodových stupňov vpred | 6 |
| Počet prevodových stupňov vzad | 1 |
| Rozmery | |
| Základný stroj, dĺžka, cm | 148,59 cm |
| Základný stroj, šírka, cm | 78,7 cm |
| Základný stroj, výška, cm | 105,41 cm |
| Hmotnosť, kg | 117 kg |
| Hladina zvuku a hluhu | |
| Hladina akustického tlaku pri uchu obsluhy, db(A) | 85 dB(A) |
| Garantovaná hladina akustického výkonu (LWA), db(A) | 105 dB(A) |
Potrebujete poradiť?




