SNEHOVA FREZA HUSQVARNA ST 330

- Kompletné špecifikácie
- Hodnotenie 0
- Komentáre 0
SNEHOVA FREZA HUSQVARNA ST 330iba osobný odber2 649 €/ ks2 153,66 € bez DPH
Husqvarna ST 330 je určená pre majiteľov pozemkov, ktorí potrebujú vysoko kapacitnú, robustnú a odolnú snehovú frézu, ktorá pohodlne vyčistí veľké plochy. ST330 je navrhnutá pre časté použitie vo všetkých snehových podmienkach pre odpratávanie všetkých druhov snehu s výškou 15-60 cm. Dvojstupňový systém, prevodovka s trecím diskom, posilňovač riadenia, vysokokapacitný pásový systém a extra veľké pneumatiky zaisťujú jednoduchú prevádzku. Snehová fréza je vyrobená z vysoko odolných komponentov, ako sú napr. robustný kryt závitovky s pevnou vzperou pre lepšiu odolnosť závitovky, liatinová prevodovka a liatinové obežné koleso. Pre vynikajúcu ergonómiu je oblúková rukoväť výškovo nastaviteľná, s vyhrievanými madlami. LED svetlá a elektrický štartér uľahčujú prácu aj v náročných klimatických podmienkach.
| Kapacita | ST 330 Číslo výrobku: 970 52 91‑01 |
| Pracovná šírka, cm | 76 cm |
|---|---|
| Emisie | |
Emisie výfukových plynov (CO2 EU V) | 834 g/kWh |
| Motor | |
| Zdvihový objem valca | 389 cm³ |
| Objem palivovej nádrže | 5,49 l |
| Výrobca motora | Husqvarna |
| Čistý výkon pri prednastavených otáčkach, kW | 7,6 kW |
| Prevodovka | |
| Typ prevodu/náhonu | Trecí disk |
| Počet prevodových stupňov vpred | 6 |
| Počet prevodových stupňov vzad | 1 |
| Rozmery | |
| Základný stroj, dĺžka, cm | 149 cm |
| Základný stroj, šírka, cm | 79 cm |
| Základný stroj, výška, cm | 116 cm |
| Hmotnosť, kg | 132 kg |
| Hladina zvuku a hluhu | |
| Hladina akustického tlaku pri uchu obsluhy, db(A) | 80 dB(A) |
| Garantovaná hladina akustického výkonu (LWA), db(A) | 103 dB(A) |
Potrebujete poradiť?




