SNEHOVA FREZA HUSQVARNA ST 427T

- Kompletné špecifikácie
- Hodnotenie 0
- Komentáre 0
SNEHOVA FREZA HUSQVARNA ST 427Tiba osobný odber4 979 €/ ks4 047,97 € bez DPH
Snehové frézy Husqvarna radu 400 sú určené pre komerčné využitie. Poskytujú odolnosť a manévrovateľnosť potrebnú na každodenné čistenie chodníkov, príjazdových ciest alebo spoločných oblastí od všetkých druhov snehu, a to aj vo veľmi náročných snehových podmienkach. Vďaka hydrostatickej prevodovke a oceľovému ovládaciemu panelu sú vskutku prvotriednou voľbou.
Husqvarna 400T sú jediné snehové frézy, ktoré kombinujú pohodlie technológie EFI (elektronické vstrekovanie paliva) s pásovým systémom pre prácu v ťažkom teréne.
| Kapacita | ST 427T Číslo výrobku: 970 52 95‑01 |
| Pracovná šírka, cm | 69 cm |
|---|---|
| Emisie | |
Emisie výfukových plynov (CO2 EU V) | 948,95 g/kWh |
| Motor | |
| Zdvihový objem valca | 389 cm³ |
| Objem palivovej nádrže | 5 l |
| Výrobca motora | Husqvarna |
| Čistý výkon pri prednastavených otáčkach, kW | 8 kW |
| Prevodovka | |
| Typ prevodu/náhonu | Hydrostatický |
| Počet prevodových stupňov vpred | Plynulé nastavenie |
| Počet prevodových stupňov vzad | Plynulé nastavenie |
| Rozmery | |
| Základný stroj, dĺžka, cm | 157,5 cm |
| Základný stroj, šírka, cm | 71,1 cm |
| Základný stroj, výška, cm | 122,6 cm |
| Hmotnosť, kg | 164,2 kg |
| Hladina zvuku a hluhu | |
| Hladina akustického tlaku pri uchu obsluhy, db(A) | 85 dB(A) |
| Garantovaná hladina akustického výkonu (LWA), db(A) | 101 dB(A) |
Potrebujete poradiť?




