Píla motorová HUSQVARNA T540 XP® II

Späť
Ďalší
- Kompletné špecifikácie
- Hodnotenie 0
- Komentáre 0
Píla motorová HUSQVARNA T540 XP® IISkladom809 €/ ks657,72 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
Výk. reť. píla s hor. ruk. s obj. mot. 38cm3 na prof. práce v korunách str.
Husqvarna T540 XP® je excelentná píla s hornou rukoväťou, určená pre profesionálnych zákazníkov, ako sú arboristi, krajinári, majitelia sadov, zamestnanci technických služieb, ktorí potrebujú pílu s vynikajícín výkonom v kombinácii s najlepšou ergonómiou.
| Motor | T540XP 14" 14" Číslo výrobku: 967 28 75‑14 |
| Rýchlosť reťaze pri max. výkonu | 19,4 m/s |
|---|---|
| Zdvihový objem valca | 37,7 cm³ |
| Výstupný výkon | 1,8 kW |
| Emisie | |
Emisie výfukových plynov (CO2 EU V) | 968 g/kWh |
| Vybavenie | |
| Odporúčaná dĺžka vodiacej lišty, min. | 30 cm |
| Odporúčaná dĺžka vodiacej lišty, max., cm | 40 cm |
| Rozstup reťaze | 3/8" mini |
| Typ reťaze | S93G |
| Dĺžka vodiacej lišty, cm | 35 cm |
| Dĺžka vodiacej lišty (palce) | 14 palec |
| Rozmery | |
| Hmotnosť (bez rezacieho zariadenia) | 3,9 kg |
| Hladina zvuku a hluhu | |
| Hladina akustického tlaku pri uchu obsluhy, db(A) | 104 dB(A) |
| Garantovaná hladina akustického výkonu (LWA), db(A) | 116 dB(A) |
| Vibrácie | |
| Ekvivalentná hladina vibrácií (ahv, eq), predná rukoväť | 3,5 m/s² |
| Ekvivalentná hladina vibrácií (ahv, eq), zadná rukoväť | 4,2 m/s² |
Tovar zaradený v kategóriách
Potrebujete poradiť?




