Rotavátor HUSQVARNA TF 225

Späť
Ďalší
Podobné produkty
579,90 €
/
ks
471,46 €
bez DPH
579,90 €
/
ks
471,46 €
bez DPH
Nie je skladom
869,90 €
/
ks
707,24 €
bez DPH
869,90 €
/
ks
707,24 €
bez DPH
Nie je skladom
1 614,90 €
/
ks
1 312,93 €
bez DPH
1 614,90 €
/
ks
1 312,93 €
bez DPH
Nie je skladom
- Akcia
749 €
/
ks
608,94 €
bez DPH
17 % zľava
749 €
/
ks
608,94 €
bez DPH
do 3 dní
- Novinka
- Novinka
- Akcia
- Kompletné špecifikácie
- Hodnotenie 0
- Komentáre 0
- Súvisiaci tovar4
Rotavátor HUSQVARNA TF 225Nie je skladom699,90 €/ ks569,02 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
TF 225
Ľahký, ľahko ovládateľný robustný kultivátor so všetkými základnými funkciami, poháňaný výkonným motorom s ľahkým štartovaním. Je vybavený nastaviteľnou sklopnou rukoväťou, dvojitými držadlami a transportným kolieskom pre ľahkú prepravu. Oporná tyč zaisťuje lepšie vyváženie, kryt hrotov bráni rozmetaniu nečistôt od rotujúcich nožov a ochranný kryt zamedzuje poškodeniu rastlín. Oborávač s kovovými kolieskami je k dispozícii ako voliteľné príslušenstvo.
| Názov motora | R180 |
|---|---|
| Čistý výkon pri prednastavených otáčkach, kW | 3,5 kW |
| Prednastavené otáčky, ot./min | 3 600 ot./min |
| Typ vzduchového filtra | Filter vzduchu napustený olejom |
| Objem palivovej nádrže | 3,5 l |
| Zdroj energie | Benzín |
| Zdvihový objem valca | 179 cm³ |
| Emisie | |
Emisie výfukových plynov (CO2 EU V) | 933 g/kWh |
| Vybavenie | |
| Transportné koliesko/kolieska | 1 |
| Sklopná rukoväť | Áno |
| Horizontálne nastaviteľná rukoväť | Nie |
| Vertikálne nastaviteľná rukoväť | Áno |
| Kapacita | |
| Pracovná šírka, cm | 60 cm |
| Pracovná hĺbka, cm | 25 cm |
| Priemer pružného hrotu | 320 mm |
| Počet hrotov | 4 |
| Rýchlosť otáčania, min. | 104 ot./min |
| Rýchlosť otáčania, max. ot./min | 104 ot./min |
| Typ kultivátora | Predné hroty |
| Prevodovka | |
| Typ prevodu/náhonu | Reťazová/Manuálny |
| Počet prevodových stupňov vzad | 1 |
| Počet prevodových stupňov vpred | 1 |
| Rozmery | |
| Hmotnosť, kg | 46 kg |
Tovar zaradený v kategóriách
Potrebujete poradiť?
















