Píla akumulátorová HUSQVARNA 540i XP bez akumulátora a nabíjačky

Späť
Ďalší
- Kompletné špecifikácie
- Hodnotenie 0
- Komentáre 0
- Súvisiaci tovar2
Píla akumulátorová HUSQVARNA 540i XP bez akumulátora a nabíjačkydo 3 dní849,90 €/ ks690,98 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
Vysoko výkonná akumulátorová reťazová píla na starostlivosť o stromy
Husqvarna 540i XP je výkonná akumulátorová reťazová píla, ktorej výkon je ekvivalentný výkonu profesionálnej benzínovej píly s motorom s objemom 40 ccm, ak je vybavená akumulátorom BLi300. Píla je ideálna na výrub malých a stredne veľkých stromov, kde potrebujete hladké a čisté rezy. Píla je určená pre profesionálne orientovaných užívateľov, ktorí požadujú ľahkú, ale vysoko výkonnú reťazovú pílu so zadnou rukoväťou. Píla prináša všetky výhody akumulátorového napájania bez kompromisov, čo sa týka rezného výkonu. Integrovaná konektivita uľahčuje sledovanie štatistík využitia, servisnej histórie a poslednej známej polohy v aplikácii Husqvarna Fleet Services™.
| Rýchlosť reťaze pri max. výkonu | 24 m/s |
|---|---|
| Napätie akumulátora | 36 V |
| Typ akumulátora | Li-Ion |
| Vybavenie | |
| Odporúčaná dĺžka vodiacej lišty, min. | 30 cm |
| Odporúčaná dĺžka vodiacej lišty, max., cm | 40 cm |
| Rozstup reťaze | .325" mini |
| Typ reťaze | SP21G |
| Model akumulátora | -- |
| Dĺžka vodiacej lišty (palce) | 14 palec |
| Rozmery | |
| Hmotnosť (bez akumulátora a rezacieho zariadenia) | 2,9 kg |
| Hladina zvuku a hluhu | |
| Hladina akustického tlaku pri uchu obsluhy, db(A) | 95 dB(A) |
| Garantovaná hladina akustického výkonu (LWA), db(A) | 106 dB(A) |
| Vibrácie | |
| Ekvivalentná hladina vibrácií (ahv, eq), predná rukoväť | 3,6 m/s² |
| Ekvivalentná hladina vibrácií (ahv, eq), zadná rukoväť | 3,7 m/s² |
Tovar zaradený v kategóriách
Potrebujete poradiť?






