Píla motorová HUSQVARNA 445

- Kompletné špecifikácie
- Hodnotenie 0
- Komentáre 0
Píla motorová HUSQVARNA 445Nie je skladom599,90 €/ ks487,72 € bez DPH
Píla motorová HUSQVARNA 445
Husqvarna 445 II je ideálna reťazová píla, ak potrebujete ľahkú univerzálnu pílu, ktorá tiež ponúka vysoký výkon pre práce v lese. Je vybavená výkonným motorom X-Torq® s objemom motora 45 ccm pre vysoký krútiaci moment. Vyklápacia zátka palivovej nádrže sa ľahko otvára a zatvára aj s hrubými rukavicami a technológia LowVib® zaisťuje pohodlné používanie.
| Rýchlosť reťaze pri max. výkonu | 17,3 m/s |
|---|---|
| Zdvihový objem valca | 45,7 cm³ |
Výstupný výkon1 | 2,1 kW |
| Vybavenie | |
| Odporúčaná dĺžka vodiacej lišty, min. | 33 cm |
| Rozstup reťaze | .325" |
| Odporúčaná dĺžka vodiacej lišty, max., cm | 50 cm |
| Typ reťaze | SP33G |
| Dĺžka vodiacej lišty, cm | 38 cm |
| Dĺžka vodiacej lišty (palce) | 15 palec |
| Rozmery | |
| Hmotnosť (bez rezacieho zariadenia) | 4,9 kg |
| Hladina zvuku a hluhu | |
| Hladina akustického tlaku pri uchu obsluhy, db(A) | 103 dB(A) |
| Garantovaná hladina akustického výkonu (LWA), db(A) | 114 dB(A) |
| Vibrácie | |
| Ekvivalentná hladina vibrácií (ahv, eq), zadná rukoväť | 4,9 m/s² |
| Ekvivalentná hladina vibrácií (ahv, eq), predná rukoväť | 3,1 m/s² |
| Emisie | |
Emisie výfukových plynov (CO2 EU V)2 | 920 g/kWh |
Potrebujete poradiť?




