Pila motorová HUSQVARNA 565
- Akcia

1 199 €
- 8 %
Späť
Ďalší
- Kompletné špecifikácie
- Hodnotenie 0
- Komentáre 0
Pila motorová HUSQVARNA 565Nie je skladom1 099 €/ ks893,50 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
Pila motorová HUSQVARNA 565
Profesionálna reťazová píla pre náročnú ťažbu
Reťazová píla 565 sa pýši vysokým výkonom, vďaka ktorému prácu dokončíte rýchlejšie, a to aj pri použití dlhej lišty. Optimalizovaný systém chladenia a vysoko účinná filtrácia zaisťujú bezproblémovú prevádzku aj pri najnáročnejších úlohách. Píla je vybavená funkciami AutoTune™ a Air Injection™. Nízka hladina vibrácií a ergonomický dizajn prispievajú k vyššej produktivite a bezpečnosti vašej práce.
| Rýchlosť reťaze pri max. výkonu | 20,7 m/s |
|---|---|
| Zdvihový objem valca | 70,6 cm³ |
Výstupný výkon1 | 3,7 kW |
| Vybavenie | |
| Odporúčaná dĺžka vodiacej lišty, min. | 38 cm |
| Rozstup reťaze | 3/8" |
| Odporúčaná dĺžka vodiacej lišty, max., cm | 70 cm |
| Typ reťaze | C85 |
| Dĺžka vodiacej lišty, cm | 45 cm |
| Dĺžka vodiacej lišty (palce) | 18 palec |
| Rozmery | |
| Hmotnosť (bez rezacieho zariadenia) | 6,5 kg |
| Hladina zvuku a hluhu | |
| Hladina akustického tlaku pri uchu obsluhy, db(A) | 105 dB(A) |
| Garantovaná hladina akustického výkonu (LWA), db(A) | 119 dB(A) |
| Vibrácie | |
| Ekvivalentná hladina vibrácií (ahv, eq), zadná rukoväť | 5,3 m/s² |
| Ekvivalentná hladina vibrácií (ahv, eq), predná rukoväť | 5,2 m/s² |
| Emisie | |
Emisie výfukových plynov (CO2 EU V)2 | 804 g/kWh |
Tovar zaradený v kategóriách
Potrebujete poradiť?




