Píla motorová HUSQVARNA T435

Späť
Ďalší
- Kompletné špecifikácie
- Hodnotenie 0
- Komentáre 0
Píla motorová HUSQVARNA T435Nie je skladom599,90 €/ ks487,72 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
Píla motorová HUSQVARNA T435
Stredne veľká reťazová píla s hornou rukoväťou s motorom s objemom 35 cm3 pre všestranné prerezávanie a odvetvovanie
Husqvarna T435 je výkonná benzínová reťazová píla s hornou rukoväťou na prerezávanie v parkoch, viniciach a ovocných sadoch. Jedná sa o ľahkú, výkonnú reťazovú pílu na prerezávanie stromov zo zeme alebo pojazdnej plošiny. Vďaka nízkej hmotnosti a dobre vyváženému telu sa s pílou pracuje veľmi ľahko. Na použitie s 12" až 16" vodiacou lištou.
| Rýchlosť reťaze pri max. výkonu | 19 m/s |
|---|---|
| Zdvihový objem valca | 35,2 cm³ |
Výstupný výkon1 | 1,5 kW |
| Vybavenie | |
| Odporúčaná dĺžka vodiacej lišty, min. | 30 cm |
| Rozstup reťaze | 3/8" mini |
| Odporúčaná dĺžka vodiacej lišty, max., cm | 35 cm |
| Typ reťaze | H37 |
| Dĺžka vodiacej lišty, cm | 35 cm |
| Dĺžka vodiacej lišty (palce) | 14 palec |
| Rozmery | |
| Hmotnosť (bez rezacieho zariadenia) | 3,4 kg |
| Hladina zvuku a hluhu | |
| Hladina akustického tlaku pri uchu obsluhy, db(A) | 103 dB(A) |
| Garantovaná hladina akustického výkonu (LWA), db(A) | 114 dB(A) |
| Vibrácie | |
| Ekvivalentná hladina vibrácií (ahv, eq), zadná rukoväť | 3,9 m/s² |
| Ekvivalentná hladina vibrácií (ahv, eq), predná rukoväť | 3,6 m/s² |
| Emisie | |
Emisie výfukových plynov (CO2 EU V)2 | 860 g/kWh |
Tovar zaradený v kategóriách
Potrebujete poradiť?




