Rider HUSQVARNA R 112iC vr. žacieho ústrojenstva

Späť
Ďalší
- Kompletné špecifikácie
- Hodnotenie 0
- Komentáre 0
Rider HUSQVARNA R 112iC vr. žacieho ústrojenstvana dopyt6 399 €/ ks5 202,44 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
Všestranný Rider so spoľahlivým napájaním z akumulátora
Túto výkonnú akumulátorovú pojazdnú kosačku na trávu možno používať na rôzne účely vďaka celému radu príslušenstva. Husqvarna Rider 112iC ponúka spoľahlivý výkon vďaka efektívnemu elektrickému motoru a lítium-iónovému akumulátoru, ktorý umožňuje pokosiť až 4 700 m2 na jedno nabitie. Funkcia PowerBoost™ automaticky nastaví rýchlosť otáčok kotúča podľa podmienok trávy pre optimálne výsledky kosenia. Intuitívne ovládacie prvky uľahčujú používanie a kĺbové riadenie zaisťuje hladké, ostré zatáčanie pri kosení okolo stromov, krov alebo na zložitých plochách. Prevádzka na akumulátor zaručuje nízku hladinu hluku a príjemné pracovné prostredie.
| Zdroj energie | Akumulátor |
|---|---|
| Akumulátorové | |
| Kapacita akumulátora, Ah | 38,5 Ah |
| Typ akumulátora | Li-Ion |
| Celková hmotnosť | 17 kg |
| Výrobca akumulátora | Husqvarna |
| Žacie ústrojenstvo | |
| Nepokosený kruh, cm | 65 cm |
| Šírka kosenia, min. | 85 cm |
| Šírka kosenia, max., cm | 85 cm |
| Výška kosenia, min., mm | 25 mm |
| Výška kosenia, max., mm | 75 mm |
| Zapínanie žacích nožov | Elektrické |
| Rozmery | |
| Rozmery pneumatiky, predná, palce | 155/50-8 |
| Rozmery pneumatiky, zadná, palce | 155/50-8 |
| Rázvor náprav, cm | 80 cm |
| Svetlá výška od zeme, mm | 90 mm |
| Základný stroj, dĺžka, cm | 211,9 cm |
| Základný stroj, šírka, cm | 88,3 cm |
| Základný stroj, výška, cm | 106,9 cm |
| Hnací systém | |
| Typ prevodu/náhonu | Elektrický |
| Pojazd | Ovládaný 2 pedálmi |
| Rýchlosť dopredu, max., km/h | 9 km/h |
| Rýchlosť dozadu, max., km/h | 2,5 mi/h |
| Rýchlosť dozadu, max., km/h | 4 km/h |
| Vybavenie | |
| Odpružené sedadlo | Áno |
| Typ sedadla | Štandardné |
| Počítadlo prevádzkových hodín | Nie |
| Materiál sedadla | PU |
| Výška operadla sedadla | Stredne vysoké |
| Sklopné sedadlo | Áno |
| Parkovacia brzda, typ | Disková |
| Vibrácie | |
| Vibrácia volantu, m/s² | 0,1 m/s² |
| Vibrácia sedadla, m/s² | 0,27 m/s² |
| Hladina zvuku a hluhu | |
| Hladina akustického tlaku pri uchu obsluhy, db(A) | 80 dB(A) |
| Garantovaná hladina akustického výkonu (LWA), db(A) | 96 dB(A) |
| Hladina akustického výkonu, meraná, dB(A) | 93,3 dB(A) |
Potrebujete poradiť?




