Rider Husqvarna R 200iX (bez žac. ústrojenstva)

Späť
Ďalší
- Kompletné špecifikácie
- Hodnotenie 0
- Komentáre 0
- Súvisiaci tovar1
Rider Husqvarna R 200iX (bez žac. ústrojenstva)na dopyt6 999 €/ ks5 690,24 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
Akumulátorový Rider s dlhým časom prevádzky
Udržiavajte vzhľad svojho trávnika s akumulátorovým riderom Husqvarna Rider R 200iX a užite si pojazdnú kosačku na trávu so špičkovým časom prevádzky. Ten zaistia funkcie, ako je režim dynamického kosenia, ktorý automaticky upraví výkon dodávaný kotúčom podľa podmienok kosenia, čím sa navyše maximalizujú výsledky práce. Plne elektrický pohonný systém bez remeňa znižuje nároky na údržbu a zaisťuje nízku hladinu hluku. Počas kosenia vás bude farebný displej viesť pomocou vizuálnych symbolov, vďaka ktorým je používanie jednoduché a efektívne. Okrem kosenia môžete rider R 200iX používať na ďalšie druhy prác s použitím širokého radu dostupného príslušenstva.
| Zdroj energie | Akumulátor |
|---|---|
| Akumulátorové | |
| Kapacita akumulátora, Ah | 38,5 Ah |
| Typ akumulátora | Li-Ion |
| Celková hmotnosť | 17 kg |
| Výrobca akumulátora | Husqvarna |
| Žacie ústrojenstvo | |
| Nepokosený kruh, cm | 40 cm |
| Šírka kosenia, min. | 94 cm |
| Šírka kosenia, max., cm | 103 cm |
| Výška kosenia, min., mm | 25 mm |
| Výška kosenia, max., mm | 75 mm |
| Zapínanie žacích nožov | Elektrické |
| Rozmery | |
| Rozmery pneumatiky, predná, palce | 170/60-8 |
| Rozmery pneumatiky, zadná, palce | 170/60-8 |
| Rázvor náprav, cm | 90,7 cm |
| Svetlá výška od zeme, mm | 100 mm |
| Základný stroj, dĺžka, cm | 199 cm |
| Základný stroj, šírka, cm | 89 cm |
| Základný stroj, výška, cm | 113 cm |
Hrubá ťažná hmotnosť | 110 kg |
| Hmotnosť (bez rezacieho zariadenia) | 190 kg |
| Hnací systém | |
| Typ prevodu/náhonu | Elektrický |
| Pojazd | Ovládaný 2 pedálmi |
| Rýchlosť dopredu, max., km/h | 9,5 km/h |
| Rýchlosť dozadu, max., km/h | 3,1 mi/h |
| Rýchlosť dozadu, max., km/h | 5 km/h |
| Vybavenie | |
| Odpružené sedadlo | Áno |
| Typ sedadla | Komfortné |
| Počítadlo prevádzkových hodín | Digitálne |
| Materiál sedadla | PU |
| Výška operadla sedadla | Stredne vysoké |
| Sklopné sedadlo | Áno |
| Typ volantu | Ergonomický |
| Parkovacia brzda, typ | Electric |
| Vibrácie | |
| Vibrácia volantu, m/s² | 0,13 m/s² |
| Vibrácia sedadla, m/s² | 0,23 m/s² |
| Hladina zvuku a hluhu | |
| Hladina akustického tlaku pri uchu obsluhy, db(A) | 78,2 dB(A) |
| Garantovaná hladina akustického výkonu (LWA), db(A) | 96 dB(A) |
| Hladina akustického výkonu, meraná, dB(A) | 95 dB(A) |
Potrebujete poradiť?





