Rider HUSQVARNA R 420TsX AWD (bez žac. ústroj.)

- Kompletné špecifikácie
- Hodnotenie 0
- Komentáre 0
Rider HUSQVARNA R 420TsX AWD (bez žac. ústroj.)na dopyt15 299 €/ ks12 438,21 € bez DPH
Kompaktný, vysoko výkonný rider s pohonom všetkých kolies, výkonným dvojvalcovým motorom Kawasaki a posilňovačom riadenia, ktorý je navrhnutý pre údržbu väčších, členitých a nerovných trávnatých plôch. Rider je vybavený užívateľsky príjemnými funkciami, ako sú napríklad ľahko dostupné ovládacie prvky, štart jednoduchým otočením kľúča, možnosť nastavenia výšky volantu a priehradka pre osobné veci. Unikátne rýchloupínacie zariadenie XChange umožňuje rýchlu výmenu príslušenstva bez použitia nástrojov. Dva LED reflektory vám umožnia pracovať aj za zhoršených svetelných podmienok. Rider je skvelou voľbou pre majiteľov súkromných nehnuteľností, športové zariadenia a hotely s veľkými areálmi, ktoré vyžadujú celoročnú údržbu.
| Zdroj energie | Benzín |
|---|---|
| Čistý výkon pri prednastavených otáčkach, kW | 14 kW |
| Prednastavené otáčky, ot./min | 3 000 ot./min |
| Výrobca motora | Kawasaki |
| Názov motora | FS Series V-Twin |
| Zdvihový objem valca | 726 cm³ |
| Počet valcov | 2 |
| Chladenie motora | Ventilátor/vzduch |
| Typ mazania motora | Plne tlakové |
| Olejový filter | Áno |
| Emisie | |
Emisie výfukových plynov (CO2 EU V) | 792 g/kWh |
| Akumulátorové | |
| Kapacita akumulátora, Ah | 24 Ah |
| Typ akumulátora | Obsahuje olovo/kyselinu |
| Celková hmotnosť | 7 kg |
| Výrobca akumulátora | Global |
| Žacie ústrojenstvo | |
| Nepokosený kruh, cm | 70 cm |
| Šírka kosenia, min. | 103 cm |
| Šírka kosenia, max., cm | 122 cm |
| Výška kosenia, min., mm | 25 mm |
| Výška kosenia, max., mm | 75 mm |
| Zapínanie žacích nožov | Elektrická spojka |
| Rozmery | |
| Rozmery pneumatiky, predná, palce | 200/65-8 |
| Rozmery pneumatiky, zadná, palce | 200/65-8 |
| Rázvor náprav, cm | 95,8 cm |
| Svetlá výška od zeme, mm | 110 mm |
| Základný stroj, dĺžka, cm | 206,6 cm |
| Základný stroj, šírka, cm | 96,4 cm |
| Základný stroj, výška, cm | 117,8 cm |
Hrubá ťažná hmotnosť | 150 kg |
| Hmotnosť (bez rezacieho zariadenia) | 316 kg |
| Hnací systém | |
| Typ prevodu/náhonu | Hydrostatický |
| Výrobca zadnej prevodovky | Tuff Torq |
| Pojazd | Ovládaný 2 pedálmi |
| Rýchlosť dopredu, max., km/h | 9 km/h |
| Rýchlosť dozadu, max., km/h | 4,3 mi/h |
| Rýchlosť dozadu, max., km/h | 7 km/h |
| Výrobca prednej prevodovky | Tuff Torq |
| Predná prevodovka | KTM13U |
| Zadná prevodovka | K664U |
| Vybavenie | |
| Odpružené sedadlo | Áno |
| Typ sedadla | Premium |
| Počítadlo prevádzkových hodín | Digitálne |
| Materiál sedadla | Vinyl |
| Výška operadla sedadla | Vysoké |
| Sklopné sedadlo | Áno |
| Typ volantu | Ergonomický - mäkký poťah |
| Parkovacia brzda, typ | Disková |
| Vibrácie | |
| Vibrácia volantu, m/s² | 2,67 m/s² |
| Vibrácia sedadla, m/s² | 0,15 m/s² |
| Hladina zvuku a hluhu | |
| Hladina akustického tlaku pri uchu obsluhy, db(A) | 87 dB(A) |
| Garantovaná hladina akustického výkonu (LWA), db(A) | 102 dB(A) |
| Hladina akustického výkonu, meraná, dB(A) | 101 dB(A) |
Potrebujete poradiť?




