Robotická kosačka Ecovacs Goat A1600 LiDAR PRO
- Novinka

- Kompletné špecifikácie
- Hodnotenie 0
- Komentáre 0
Robotická kosačka Ecovacs Goat A1600 LiDAR PROSkladom1 499 €/ ks1 218,70 € bez DPH
Robotická kosačka Ecovacs Goat A1600 LiDAR PRO
- Inteligentná robotická kosačka vhodná na trávnik s rozlohou 1 600 m2, ktorý pokosí za necelých 8 hodín.
- TruEdge™ strunový vyžínač na kosenie okrajov so vzdialenosťou kosenia od okraja trávnika 0 mm zaistí dôkladné kosenie okrajov bez širokých pásov nepokosenej trávy.
- Systém navigácie HoloScope™ 360 využíva 360° duálny 3D LiDAR, ktorý vytvorí veľmi podrobnú 3D holografickú mapu s presnosťou polohovania 2 cm.
- Vysoko výkonná 32 V energetická platforma s rýchlosťou kosenia až 0,7 metra za sekundu a super rýchlym 180 W nabíjaním.
- Dva kosiace kotúče Dual Blade-Disc so šírkou kosenia až 33 cm a elektronickým nastavením výšky kosenia od 3 do 9 cm.
- AIVI® 3D inteligentné vyhýbanie sa prekážkam využíva umelú inteligenciu, vďaka čomu včas rozpozná a obíde prekážky, ktoré sa bežne nachádzajú v exteriéri.
- Pomocou inteligentného plánovania trasy kosí systematicky a v dokonale rovnomerných pruhoch po dráhe písmena U.
- Vďaka automatickému mapovaniu SmartEdge nie je potrebné fyzické vytýčenie hraníc pomocou obvodových káblov ani manuálne mapovanie.
- Editácia mapy, rozdelenie na oblasti s vlastnými nastaveniami, nastavenie zakázaných zón a týždenný plán kosenia na pár klikov v aplikácii ECOVACS HOME.
- Inteligentný strážnik záhrady Smart Garden Keeper umožňuje pohľad na trávnik na diaľku v reálnom čase.
- Ochrana IPX6, hlučnosť menej ako 62 dB a zdolávanie svahov so sklonom až 50 % (27°).
- Predĺžená 3-ročná záruka
3-ročná záruka
Spoločnosť ECOVACS už viac ako 28 rokov vyvíja, vyrába a neustále zlepšuje roboty pre domácnosti a kladie dôraz na ich vysokú kvalitu. Preto na všetky robotické kosačky poskytuje predĺženú 3-ročnú záruku.
Režimy kosenia
Cez aplikáciu ECOVACS HOME môžete zvoliť režim kosenia, ktorý najlepšie vyhovuje vašim požiadavkám. V režime Auto je k dispozícii jemné kosenie (Delicate) s rýchlosťou kosenia 0,4 m/s a výkonné kosenie (Efficient) s rýchlosťou kosenia 0,7 m/s. K dispozícii je aj režim kosenia oblastí (Area), manuálny režim a takisto možnosť nastaviť uhol smeru kosenia pri vyštartovaní robotickej kosačky zo stanice.
Silná batéria zabezpečuje dlhú prevádzku
Na svoju prácu využíva 3,0 A Li-Ion batériu s kapacitou 3 Ah. Vďaka tomu dokáže pracovať až 50 minút a pokosiť trávnik s plochou až 330 m2. V prípade potreby sa automaticky vráti do nabíjacej stanice. Plne nabitá a pripravená pokračovať v práci z miesta, kde predtým skončila, bude už za 50 minút.
Aplikácia ECOVACS HOME rozpráva aj slovensky
Prepojte robotickú kosačku s aplikáciou ECOVACS HOME cez Bluetooth alebo Wi-Fi. S Wi-Fi pripojením sledujte a ovládajte vašu robotickú kosačku, nech ste kdekoľvek na svete. Okrem už spomenutých možností ovládania cez aplikáciu ECOVACS HOME môžete tiež spustiť alebo pozastaviť kosenie, poslať robotickú kosačku do stanice, upravovať všetky nastavenia a pozrieť si históriu kosenia. Takisto môžete nastaviť režim nerušiť „Do Not Disturb“, skontrolovať stav spotrebného materiálu alebo si pozrieť tipy na skladovanie robotickej kosačky počas zimy. Dokúpiť je možné modul na pripojenie k 4G mobilnej dátovej sieti pre prípad, že váš trávnik nie je celý pokrytý Wi-Fi signálom. Modul zabezpečí nepretržité pripojenie k aplikácii.
Ovládací panel pre rýchlu a jednoduchú obsluhu
Na vrchnej časti robotickej kosačky sa nachádza grafický displej a ovládací panel, ktorý umožňuje nastavenie najdôležitejších funkcií a spustenie kosenia bez nutnosti použitia aplikácie.
Jednoduchá údržba
Ani čistenie robotickej kosačky vám nezaberie veľa času. Vďaka vodotesnosti IPX6 ju stačí prevrátiť na bok a spodnú časť a kosiaci kotúč poumývať záhradnou hadicou. Rovnako umyjete aj vonkajšok robotickej kosačky.
Bezpečnosť pri kosení
Z bezpečnostných dôvodov sa kosenie automaticky pozastaví v prípade, ak sa robotická kosačka zdvihne nad zem alebo prevráti. Kosiaci kotúč so žacími nožmi je navyše umiestnený v dostatočnej vzdialenosti od vonkajšej hrany robotickej kosačky. Predný nárazník zas robotickú kosačku chráni pred nečakanými kolíziami.
Ochrana proti krádeži
Robotická kosačka je chránená proti krádeži pomocou PIN kódu, ktorý si nastavíte pri prvom spustení. Keď je robotická kosačka odcudzená, dostane sa mimo oblasť mapy alebo je zdvihnutá, automaticky sa uzamkne a spustí alarm s prenikavým zvukom. Deaktivovať alarm a odomknúť robotickú kosačku je možné iba pomocou PIN kódu. Ten zároveň zabráni nežiaducej obsluhe deťmi. V prípade, že je robotická kosačka vybavená voliteľným modulom na pripojenie k 4G mobilnej dátovej sieti, jej polohu je možné vďaka GPS sledovať priamo v aplikácii.
Ochrana nočných zvierat
S cieľom ochrany nočných živočíchov nebude robotická kosačka kosiť v čase od 19:00 do 7:00 nasledujúceho dňa. Funkcia ochrany nočných zvierat sa dá deaktivovať priamo na ovládacom paneli robotickej kosačky alebo cez aplikáciu.
Technické parametre
| Goat A1600 LiDAR PRO | |
|---|---|
| Základné vlastnosti | |
| Vhodná na trávnik s rozlohou (maximálna veľkosť mapy) | 1 600 m2 |
| Navigačný a lokalizačný systém | HoloScope™ 360 - Navigácia pomocou 360° duálneho 3D LiDARu vylepšená o 3D ToF Lidar a AI kameru typu rybie oko |
| Technológia | duálny LiDAR |
| TruEdge™ dôkladné kosenie okrajov | strunový vyžínač na kosenie okrajov s automatickým odvíjaním struny |
| Vzdialenosť kosenia od okraja trávnika | ~0 mm |
| Kosenie | |
| Hodinový výkon kosenia | 400 m2/h |
| Energetická platforma | 32 V (vysoko intenzívne kosenie s výkonom 100 W) |
| Typ kosiaceho kotúča | Dual Blade-Disc dva plávajúce kosiace kotúče so šiestimi žacími nožmi |
| Priemer kosiaceho kotúča (šírka kosenia) | 33 cm |
| Nastavenie výšky kosenia | elektronické nastavenie výšky kosenia |
| Nastaviteľná výška kosenia | 3 - 9 cm (v 7 stupňoch) |
| Systém kosenia | Inteligentné plánovanie trasy v logických a dokonale rovnomerných pruhoch |
| Minimálna šírka priechodu | 90 cm |
| Inteligencia | |
| Inteligentné vyhýbanie sa prekážkam | Technológia AIVI® 3D s umelou inteligenciou (360° LiDAR, 3D ToF LiDAR, AI kamera, umelá inteligencia) |
| Technológia | RGBD a čipová sada Horizon X5 s 8-jadrovým CPU a 10TOPS BPU |
| Virtuálny strážnik | Smart Garden Keeper, pohľad naživo, ukladanie videí a fotiek, jednosmerná komunikácia, s certifikátom ochrany údajov TÜV Rheinland |
| Virtuálna mapa kosenia | |
| Oblasti kosenia | až 20 oblastí |
| Zakázané "No-Entry" zóny | áno (virtuálne/zakreslené v mape) |
| Plánovanie kosenia | áno (celý trávnik/pre každú oblasť) |
| Editácia mapy | pridávanie, zlučovanie, rozdeľovanie, odstraňovanie oblastí / vytváranie ciest medzi oblasťami |
| Systém kosenia | |
| Rýchlosť otáčania kosiaceho kotúča | 3 000 ot./min |
| Rýchlosť kosenia v Režime Jemné (Delicate) | 0,4 m/s |
| Rýchlosť kosenia v Režime Výkonné (Efficient) | 0,7 m/s |
| Režimy kosenia | Auto (Jemné • Výkonné ) • Area • Manual |
| Automatické zastavenie pri zdvihnutí alebo prevrátení | áno |
| Nastavenie uhlu kosenia pri vyštartovaní zo stanice | áno |
| Systém pohonu | |
| Maximálny uhol sklonu v pracovnej oblasti | 50 % (27°) |
| Maximálny uhol sklonu na virtuálnej hranici | 20 % (11°) |
| Priemer kolies (Zadné terénne kolesá) | 22 cm |
| Priemer kolies (Predné univerzálne kolesá) | 11 cm |
| Prechod cez chodníky | áno |
| Prejazd prekážok do maximálnej výšky | 4 cm |
| Batéria a nabíjanie | |
| Dobije sa a pokračuje | áno |
| Super rýchle nabíjanie | áno |
| Kapacita batérie | 3 Ah |
| Typ batérie | Li-Ion (3,0 A) |
| Výdrž batérie | 50 min / až 330 m2 |
| Doba nabíjania | 50 min |
| Pripojiteľnosť a ovládanie | |
| Ovládanie cez aplikáciu | aplikácia ECOVACS HOME |
| Hlasové ovládanie | Google Assistant, Alexa |
| Pripojenie k internetu | Wi-Fi/Bluetooth/Modul na pripojenie k 4G mobilnej dátovej sieti |
| Ovládanie na tele kosačky | ovládací panel s displejom |
| Ostatné vlastnosti | |
| Ochrana proti krádeži | PIN kód a alarm, sledovanie polohy cez GPS |
| Dažďový senzor | áno |
| Oneskorenie kosenia po daždi | áno |
| Režim nerušiť "Do Not Disturb" | áno |
| Aktualizácie na diaľku FOTA (Firmware Over The Air) | áno |
| Obsah balenia | |
| Robotická kosačka GOAT | áno |
| Nabíjacia stanica s upevňovacími skrutkami | áno |
| Napájací adaptér | s 10 m napájacím káblom |
| Extra náhradné žacie nože | 12 ks |
| Extra náhradná sada pre strunový vyžínač okrajov | nie |
| Technické údaje | |
| Hlučnosť pri kosení (kosačka) | ≤ 62 dB |
| Hlučnosť pri kosení (strunový vyžínač okrajov) | ≤ 82 dB |
| Stupeň ochrany IP (Kosačka) | IPX6 |
| Stupeň ochrany IP (Stanica) | IPX4 |
| Rozmery (d x š x v) | |
| Kosačka | 68 x 54 x 33,6 cm |
| Stanica | 74 x 54 x 29,8 cm |
| Balenie | 76,8 x 58 x 43,2 cm |
| Hmotnosť | |
| Kosačka | 17,8 kg |
| Stanica | 3,3 kg |
| Balenie | 27,6 kg |
| Záruka | |
| Záruka | predĺžená 3-ročná |
Potrebujete poradiť?




