Robotická kosačka Ecovacs Goat O800 RTK White
- Novinka
- Akcia

- Kompletné špecifikácie
- Hodnotenie 0
- Komentáre 0
Robotická kosačka Ecovacs Goat O800 RTK Whiteskladom789 €/ ks641,46 € bez DPH
Robotická kosačka Ecovacs Goat O800 RTK White
- Inteligentná robotická kosačka vhodná na trávnik s rozlohou 800 m2.
- Technológia TruEdge využíva 3D ToF LiDAR a AI kameru, ktoré neustále sledujú okraje trávnika a umelá inteligencia zaistí dôkladné kosenie okrajov bez širokých pásov nepokosenej trávy.
- Využíva multifrekvenčnú RTK navigáciu vylepšenú o 3D LiDAR a AI kameru typu rybie oko, ktoré zaisťujú stabilnú a presnú navigáciu aj v prípade tienenia satelitných signálov.
- Vďaka inteligentnému plánovaniu trasy kosí systematicky a v dokonale rovnomerných pruhoch po dráhe písmena U.
- AIVI® 3D inteligentné vyhýbanie sa prekážkam využíva umelú inteligenciu, vďaka čomu včas rozpozná a obíde prekážky, ktoré sa bežne nachádzajú v exteriéri.
- Vďaka automatickému mapovaniu SmartEdge nie je potrebné fyzické vytýčenie hraníc pomocou obvodových káblov ani manuálne mapovanie.
- Editácia mapy, rozdelenie na oblasti s vlastnými nastaveniami, nastavenie zakázaných zón a týždenný plán kosenia na pár klikov v aplikácii ECOVACS HOME.
- Inteligentný strážnik záhrady Smart Garden Keeper umožňuje pohľad na trávnik na diaľku v reálnom čase.
- Super úzky dizajn len 40 cm umožňuje prechádzať cestičkami s minimálnou šírkou len 0,7 m.
- Kosiaci kotúč so šírkou 22 cm, troma žacími nožmi a nastaviteľnou výškou kosenia od 3 do 8 cm.
- Ochrana IPX6, hlučnosť menej ako 57 dB a zdolávanie svahov so sklonom až 45 % (24°).
- Predĺžená 3-ročná záruka
| Základné vlastnosti | |
| Vhodná na trávnik s rozlohou | 800 m2 |
| Navigačný a lokalizačný systém | LELS™, RTK navigácia vylepšená o 3D ToF Lidar a AI kameru typu rybie oko |
| Technológia | RTK (určovanie polohy pomocou satelitov) / VSLAM |
| Kosenie | |
| Hodinový výkon kosenia | 180 m2/h |
| Energetická platforma | 21 V |
| Typ kosiaceho kotúča | plávajúci kosiaci kotúč s troma žacími nožmi |
| Priemer kosiaceho kotúča (šírka kosenia) | 22 cm |
| TruEdge technológia dôkladného kosenia okrajov | áno |
| Vzdialenosť žacích nožov od okraja robota | 9 cm |
| Nastavenie výšky kosenia | manuálne nastavenie výšky kosenia |
| Nastaviteľná výška kosenia | 3 - 8 cm (v 11 stupňoch) |
| Systém kosenia | Inteligentné plánovanie trasy v logických a dokonale rovnomerných pruhoch |
| Minimálna šírka priechodu | 70 cm |
| Inteligencia | |
| Inteligentné vyhýbanie sa prekážkam | Technológia AIVI® 3D s umelou inteligenciou, AI kamera, 3D ToF LiDAR, umelá inteligencia (čipová sada Horizon X5 s 8-jadrovým CPU a 10TOPS BPU) |
| Technológia | RGBD |
| Virtuálny strážnik | Smart Garden Keeper, pohľad naživo, ukladanie videí a fotiek, jednosmerná komunikácia, s certifikátom ochrany údajov TÜV Rheinland |
| Virtuálna mapa kosenia | |
| Oblasti kosenia | až 16 oblastí (min 30 m2) |
| Zakázané "No-Entry" zóny | áno (virtuálne/zakreslené v mape) |
| Plánovanie kosenia | áno (celý trávnik/pre každú oblasť) |
| Editácia mapy | pridávanie, zlučovanie, rozdeľovanie, odstraňovanie oblastí / vytváranie ciest medzi oblasťami |
| Systém kosenia | |
| Rýchlosť otáčania kosiaceho kotúča | 2 250 ot./min |
| Rýchlosť kosenia v Režime Jemné (Delicate) | 0,35 m/s |
| Rýchlosť kosenia v Režime Výkonné (Efficient) | 0,5 m/s |
| Režimy kosenia | Jemné (Delicate), Výkonné (Efficient), Edge Mowing |
| Automatické zastavenie pri zdvihnutí alebo prevrátení | áno |
| Nastavenie uhlu kosenia pri vyštartovaní zo stanice | áno |
| Systém pohonu | |
| Maximálny uhol sklonu v pracovnej oblasti | 45 % (24°) |
| Maximálny uhol sklonu na virtuálnej hranici | 20 % (11°) |
| Priemer kolies (Zadné terénne kolesá) | 22 cm |
| Priemer kolies (Predné univerzálne kolesá) | 9,2 cm |
| Prechod cez chodníky | áno |
| Prejazd prekážok do maximálnej výšky | 3 cm |
| Batéria a nabíjanie | |
| Dobije sa a pokračuje | áno |
| Super rýchle nabíjanie | nie |
| Kapacita batérie | 4 Ah |
| Typ batérie | Li-Ion (1,8 A) |
| Výdrž batérie | 65 min / až 195 m2 |
| Doba nabíjania | 100 min |
| Pripojiteľnosť a ovládanie | |
| Ovládanie cez aplikáciu | aplikácia ECOVACS HOME |
| Hlasové ovládanie | Google Assistant, Alexa |
| Pripojenie k internetu | Wi-Fi/Bluetooth |
| Ovládanie na tele kosačky | ovládací panel s veľkým displejom |
| Ostatné vlastnosti | |
| Ochrana proti krádeži | PIN kód a alarm |
| Dažďový senzor | áno |
| Oneskorenie kosenia po daždi | áno |
| Režim nerušiť "Do Not Disturb" | áno |
| Aktualizácie na diaľku FOTA (Firmware Over The Air) | áno |
| Obsah balenia | |
| Robotická kosačka GOAT | áno |
| Nabíjacia stanica s upevňovacími skrutkami | áno |
| Napájací adaptér | s 5 m napájacím káblom |
| RTK referenčná stanica (s 10 m napájacím káblom) | áno |
| Montážna sada RTK stanice (kolík na tyč, 2 ks tyč, 8 ks kolíky na kábel) | áno |
| Náhradný žací nôž | 9 ks |
| Technické údaje | |
| Hlučnosť pri kosení | ≤ 57 dB |
| Stupeň ochrany IP | |
| Kosačka | IPX6 |
| Stanica a RTK stanica | IPX4 |
| Rozmery (d x š x v) | |
| Kosačka | 60 x 40 x 26,3 cm |
| Stanica | 70,6 x 43 x 28,5 cm |
| RTK anténa | 18,4 x 16,5 x 149,7 cm |
| Balenie | 74 x 46 x 32,5 cm |
| Hmotnosť | |
| Kosačka | 11 kg |
| Stanica | 2,3 kg |
| RTK anténa | 1,3 kg |
| Balenie | 20,2 kg |
| Záruka | |
| Záruka | predĺžená 3-ročná |
Viac vlastností
3-ročná záruka
Spoločnosť ECOVACS už viac ako 26 rokov vyvíja, vyrába a neustále zlepšuje roboty pre domácnosti a kladie dôraz na ich vysokú kvalitu. Preto na všetky robotické kosačky poskytuje predĺženú 3-ročnú záruku.
Režimy kosenia
Cez aplikáciu ECOVACS HOME môžete zvoliť režim kosenia, ktorý najlepšie vyhovuje vašim požiadavkám. V režime jemného kosenia (Delicate) bude rýchlosť kosenia 0,35 m/s. Vo výkonnom režime (Efficient) bude rýchlosť kosenia až 0,5 m/s. K dispozícii je aj režim kosenia okrajov (Edge Mowing) a takisto možnosť nastaviť uhol smeru kosenia pri vyštartovaní robotickej kosačky zo stanice.
Silná batéria zabezpečuje dlhú prevádzku
Na svoju prácu využíva 1,8 A Li-Ion batériu s kapacitou 4 Ah. Vďaka tomu dokáže pracovať až 65 minút a pokosiť trávnik s plochou až 195 m2. V prípade potreby sa automaticky vráti do nabíjacej stanice. Plne nabitá a pripravená pokračovať v práci z miesta, kde predtým skončila, bude už za 100 minút.
Aplikácia ECOVACS HOME
Prepojte robotickú kosačku s aplikáciou ECOVACS HOME cez Bluetooth alebo Wi-Fi. S Wi-Fi pripojením sledujte a ovládajte vašu robotickú kosačku, nech ste kdekoľvek na svete. Okrem už spomenutých možností ovládania cez aplikáciu ECOVACS HOME môžete tiež spustiť alebo pozastaviť kosenie, poslať robotickú kosačku do stanice, upravovať všetky nastavenia a pozrieť si históriu kosenia. Takisto môžete nastaviť režim nerušiť „Do Not Disturb“, uhol smeru kosenia pri vyštartovaní robotickej kosačky zo stanice, skontrolovať stav spotrebného materiálu alebo si pozrieť tipy na skladovanie robotickej kosačky počas zimy.
Ovládací panel pre rýchlu a jednoduchú obsluhu
Na vrchnej časti robotickej kosačky sa nachádza veľký grafický displej a ovládací panel, ktorý umožňuje nastavenie najdôležitejších funkcií a spustenie kosenia bez nutnosti použitia aplikácie.
Jednoduchá údržba
Ani čistenie robotickej kosačky vám nezaberie veľa času. Vďaka vodotesnosti IPX6 ju stačí prevrátiť na bok a spodnú časť a kosiaci kotúč poumývať záhradnou hadicou. Rovnako umyjete aj vonkajšok robotickej kosačky.
Bezpečnosť pri kosení
Z bezpečnostných dôvodov sa kosenie automaticky pozastaví v prípade, ak sa robotická kosačka zdvihne nad zem alebo prevráti. Kosiaci kotúč so žacími nožmi je navyše umiestnený v dostatočnej vzdialenosti od vonkajšej hrany robotickej kosačky. Predný nárazník zas robotickú kosačku chráni pred nečakanými kolíziami.
Ochrana proti krádeži
Robotická kosačka je chránená proti krádeži pomocou PIN kódu, ktorý si nastavíte pri prvom spustení. Keď je robotická kosačka odcudzená, dostane sa mimo oblasť mapy alebo je zdvihnutá, automaticky sa uzamkne a spustí alarm s prenikavým zvukom. Deaktivovať alarm a odomknúť robotickú kosačku je možné iba pomocou PIN kódu. Ten zároveň zabráni nežiaducej obsluhe deťmi.
Ochrana nočných zvierat
S cieľom ochrany nočných živočíchov nebude robotická kosačka kosiť v čase od 19:00 do 7:00 nasledujúceho dňa. Funkcia ochrany nočných zvierat sa dá deaktivovať priamo na ovládacom paneli robotickej kosačky alebo cez aplikáciu.
Potrebujete poradiť?




