Akumulátorová kosačka HUSQVARNA LC 142i kit
- Akcia

Späť
Ďalší
Podobné produkty
- Novinka
384,90 €
/
ks
312,93 €
bez DPH
6 % zľava
384,90 €
/
ks
312,93 €
bez DPH
Skladom
989,90 €
/
ks
804,80 €
bez DPH
989,90 €
/
ks
804,80 €
bez DPH
Skladom
- Akcia
479 €
/
ks
389,43 €
bez DPH
17 % zľava
479 €
/
ks
389,43 €
bez DPH
Skladom
- Akcia
719 €
/
ks
584,55 €
bez DPH
12 % zľava
719 €
/
ks
584,55 €
bez DPH
do 3 dní
- Akcia
579 €
/
ks
470,73 €
bez DPH
15 % zľava
579 €
/
ks
470,73 €
bez DPH
do 3 dní
- Akcia
499 €
/
ks
405,69 €
bez DPH
17 % zľava
499 €
/
ks
405,69 €
bez DPH
ukončená výroba
- Akcia
649 €
/
ks
527,64 €
bez DPH
13 % zľava
649 €
/
ks
527,64 €
bez DPH
ukončená výroba
- Akcia
479 €
/
ks
389,43 €
bez DPH
17 % zľava
479 €
/
ks
389,43 €
bez DPH
do 3 dní
- Kompletné špecifikácie
- Hodnotenie 0
- Komentáre 0
Akumulátorová kosačka HUSQVARNA LC 142i kitSkladom574,90 €/ ks467,40 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
Akumulátorová kosačka HUSQVARNA LC 142i kit
Kompaktná akumulátorová kosačka na trávu pre malé a stredné trávniky
Husqvarna LC 142i je ľahko ovládateľná akumulátorová kosačka na trávu so šírkou kosenia 42 cm, vhodná na kosenie menších a stredne veľkých trávnikov. Veľmi jednoduché štartovanie – stačí odstrániť poistku páky a páku potiahnuť nadol. Celý trávnik zvládnete pokosiť na jedno nabitie a navyše sa kosačka vďaka svojmu kompaktnému dizajnu a ergonomickej rukoväti ľahko manévruje. Sklopná, nastaviteľná rukoväť a dve integrované zdvíhacie rukoväte zaisťujú jednoduché skladovanie a prepravu. Kosačka je kompatibilná s 36 V akumulátorovým systémom.
HUSQVARNA LC 142i s akumulátorom a nabíjačkou - 970 54 18‑04
V cene
- Model akumulátora40-B140, 36V / 4,0Ah
- Typ nabíjačky40-C80
Čistý výkon pri prednastavených otáčkach, kW1 | 0,55 kW |
|---|---|
| Prednastavené otáčky, ot./min | 3 200 ot./min |
| Materiál | |
| Materiál skeletu | ABS plast |
| Materiál diskov | Plast |
| Žacie ústrojenstvo | |
| Metóda(y) kosenia | Zber/BioClip®/Zadné vyhadzovanie |
| Šírka záberu, cm | 42 cm |
| Súprava BioClip® | K dispozícii ako príslušenstvo |
| Mulčovacia upchávka BioClip® | Nie |
| Polohy pre nastavenie výšky kosenia | 7 |
| Nastavenie výšky kosenia | Centrálne |
| Výška kosenia, max., mm | 75 mm |
| Výška kosenia, min., mm | 25 mm |
| Hnací systém | |
| Systém pohonu | Bez pojazdu |
| Poháňané kolesá | N/A |
| Rýchlosť dopredu, max., km/h | 0 km/h |
| Rýchlosť dopredu, min., km/h | 0 km/h |
| Vybavenie | |
| Typ zberného koša | Tkanina zachytávajúca nečistoty |
| Objem zberného koša, litre | 50 l |
| Typ rukoväte | Ergonomická |
| Možnosti nastavenia výška rukoväte | 2 možnosti |
| Kolesá v ložiskách, predné/zadné | Áno/Áno |
| Sklopná rukoväť | Áno |
| Mäkká rukoväť | Áno |
| Bočná nastaviteľná rukoväť | Nie |
| Ovládanie plynu | Nie |
| Rozmery | |
| Priemer kolies, predné, mm | 178 mm |
| Priemer kolies, zadné, mm | 203 mm |
| Hmotnosť, kg | 16,5 kg |
| Rázvor náprav, cm | 61 cm |
| Hladina zvuku a hluhu | |
| Hladina akustického tlaku pri uchu obsluhy, db(A) | 83 dB(A) |
| Hladina akustického výkonu, meraná, dB(A) | 95 dB(A) |
| Garantovaná hladina akustického výkonu (LWA), db(A) | 96 dB(A) |
| Vibrácie | |
| Vibrácie na rukoväti | 0,8 m/s² |
Tovar zaradený v kategóriách
Potrebujete poradiť?











