Akumulátorová kosačka HUSQVARNA LC 347iVX s 2xAKU a nabíjačka
Späť
Ďalší
Podobné produkty
829,90 €
/
ks
674,72 €
bez DPH
829,90 €
/
ks
674,72 €
bez DPH
Skladom
1 149 €
/
ks
934,15 €
bez DPH
1 149 €
/
ks
934,15 €
bez DPH
skladom
849 €
/
ks
690,24 €
bez DPH
849 €
/
ks
690,24 €
bez DPH
skladom
1 019 €
/
ks
828,46 €
bez DPH
1 019 €
/
ks
828,46 €
bez DPH
skladom
- Akcia
599 €
/
ks
486,99 €
bez DPH
599 €
/
ks
486,99 €
bez DPH
do 3 dní
- Akcia
819 €
/
ks
665,85 €
bez DPH
819 €
/
ks
665,85 €
bez DPH
do 3 dní
- Akcia
649 €
/
ks
527,64 €
bez DPH
13 % zľava
649 €
/
ks
527,64 €
bez DPH
ukončená výroba
- Kompletné špecifikácie
- Hodnotenie 0
- Komentáre 0
Akumulátorová kosačka HUSQVARNA LC 347iVX s 2xAKU a nabíjačkaSkladom989,90 €/ ks804,80 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
Akumulátorová kosačka HUSQVARNA LC 347iVX s 2xAKU a nabíjačka
LC 347iVX s 2 akumulátormi a nabíjačkou
Kosačka na trávu s 47 cm širokým pracovným záberom a 2 slotmi pre akumulátory, kompatibilná so všetkými akumulátormi Husqvarna pre väčšie pohodlie, hospodárnosť a dlhšiu prevádzkovú dobu. Tichá a efektívna prevádzka s nulovými emisiami. Ergonomický dizajn zahŕňa intuitívnu klávesnicu, jednoduché nastavenie výšky kosenia a ľahké manévrovanie. Kosačka má vlastný pohon pre ľahšie kosenie stredne veľkých trávnikov. Pripojenie Bluetooth poskytuje užívateľom dáta a informácie o výrobku a umožňuje efektívnejší servis.
Cena zahŕňa
HUSQVARNA LC 347iVX s 2 akumulátormi a nabíjačkou - 967 86 23‑04
V cene
- Typ nabíjačky40-C80
Nie je v cene
- Súprava BioClip®
- Mulčovacia upchávka BioClip®
Čistý výkon pri prednastavených otáčkach, kW1 | 0,75 kW |
|---|---|
| Prednastavené otáčky, ot./min | 3 000 ot./min |
| Materiál | |
| Materiál skeletu | Kompozit |
| Materiál diskov | Plast |
| Žacie ústrojenstvo | |
| Metóda(y) kosenia | Zber/BioClip®/Zadné vyhadzovanie |
| Šírka záberu, cm | 47 cm |
| Súprava BioClip® | K dispozícii ako príslušenstvo |
| Mulčovacia upchávka BioClip® | Nie |
| Polohy pre nastavenie výšky kosenia | 6 |
| Nastavenie výšky kosenia | Centrálne |
| Výška kosenia, max., mm | 75 mm |
| Výška kosenia, min., mm | 20 mm |
| Hnací systém | |
| Systém pohonu | S vlastným pohonom, variabilná rýchlosť |
| Poháňané kolesá | Zadné |
| Rýchlosť dopredu, max., km/h | 4,5 km/h |
| Rýchlosť dopredu, min., km/h | 3 km/h |
| Vybavenie | |
| Typ zberného koša | Tkanina zachytávajúca nečistoty |
| Objem zberného koša, litre | 55 l |
| Typ rukoväte | Ergonomická rukoväť (skrz zberný kôš) |
| Možnosti nastavenia výška rukoväte | 2 možnosti |
| Kolesá v ložiskách, predné/zadné | Áno/Áno |
| Sklopná rukoväť | Áno |
| Mäkká rukoväť | Áno |
| Bočná nastaviteľná rukoväť | Nie |
| Ovládanie plynu | Nie |
| Rozmery | |
| Priemer kolies, predné, mm | 170 mm |
| Priemer kolies, zadné, mm | 210 mm |
| Hmotnosť, kg | 26 kg |
| Rázvor náprav, cm | 665 cm |
| Hladina zvuku a hluhu | |
| Hladina akustického tlaku pri uchu obsluhy, db(A) | 82 dB(A) |
| Hladina akustického výkonu, meraná, dB(A) | 94 dB(A) |
| Garantovaná hladina akustického výkonu (LWA), db(A) | 95 dB(A) |
| Vibrácie | |
| Vibrácie na rukoväti | 0,42 m/s² |
Tovar zaradený v kategóriách
Potrebujete poradiť?










